sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

’’sensör Temizliği’’

arkadaslar istanbulda sensor temizligi yaptırabilecegim bir yer soyleyebilirmisiniz..?ayrıca fiyatı ve ne kadar zaman alıcagınıda ogrenirsem iyi olur[cok iyi anlamadıgım icin fazla fiyat odeyemiyim...]simdiden tesekkurler....

not : nikon d70 objektifim ise 24-70mm sigma

Tarih: 5 Haziran 2008, 18:29 - İp: 81.***.**5.19
cemilsolak
cemilsolak (üye)
Hatay / Amatör

Baska bir konuda bunu buldum ;

Merhaba arkadaşlar,

Benim de başıma yakın zamanda aynı sorun geldi. Lakin temizlik setim de yoktu, gözlük beziyle temizlemeye çalıştıysam da daha çok sıvamış oldum aslında. İstanbul da olanlar için tavsiyem hayyama gidip temizletmenizdir. Zaten ücretsiz yapıyorlar hem de 5 dakika ancak sürüyor. İsterseniz bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi web adresimde bulabilirsiniz. Başıma bu olay gelince baya araştırdım çünkü.Haydi kolay gelsin

http://www.fotobur.com/faydali-bilgiler/sensor-temizligi.html

Tarih: 5 Haziran 2008, 20:59 - İp: 88.***.**1.43
sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

neden ucretsiz?

Tarih: 5 Haziran 2008, 21:13 - İp: 88.***.**4.192
zhoglu
zhoglu (üye)
Aksaray / Amatör

evet neden ücretsiz acaba?

ben de hayyam da temizlettim ; "www.gulcolor.com" buradan merkez şubensinin adresini alıp temizletebilirsiniz. Hamit usta adında biri. gerçekten işini özenerek yaptı. başta 30 lira dedi bana, sonra öğrenciyim muhabbetine girip 15 e yaptırdım

Tarih: 5 Haziran 2008, 21:31 - İp: 85.***.**9.158
cemilsolak
cemilsolak (üye)
Hatay / Amatör

vallahi bilmiyorum bu yazıyı baska bir arkadaas yazmıs ben alıntı yaptım baska konudan

Tarih: 6 Haziran 2008, 00:16 - İp: 81.***.**8.77
ademyagiz-
ademyagiz- (üye)
Kocaeli / Amatör

ben macrofoto ücretsiz temizlemiştim.

Tarih: 7 Haziran 2008, 12:23 - İp: 78.***.**9.69
sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

simdi ben nerde temizletiyim...

Tarih: 10 Haziran 2008, 02:25 - İp: 81.***.**2.154
ademyagiz-
ademyagiz- (üye)
Kocaeli / Amatör

Hayyam pasajında size yardımcı olurlar.. veya c.tesi sabahtan teleoptiğe verin, ücretsiz temizliyorlar.. ama bildiğim kadarı ile sadece c.tesi günleri öğleye kadar yapıyorlar bu işi..

Tarih: 16 Haziran 2008, 14:00 - İp: 78.***.**9.69
  • 1