aliy
aliy (üye)
İstanbul / Amatör

Pentax K20d Türkçe Kullanım Kalavuz

Herkese merhabalar. Daha önce Pentax K10D sahibi idim. Bu makinamı satarak dün itibariyle Pentax K20D aldım. Pentaxx K20D için Türkçe Kullanım Kılavuzuna nasıl ulaşabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Mail ortamında gönderebilecek arkadaşlar için mail adresim [email protected]. Görüşmek üzere.

Ali

Tarih: 2 Eylül 2008, 17:27 - İp: 212.***.**2.140
bleshark
bleshark (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba arkadaşım...
makinan hayırlı olsun..... kutusunda kullanım klavuzu yokmuydu?
bende bu pazar aldım k 20D mi kutusunda türkçe kitapçığı ve tam takım aksesuarları vardı türkçe manual cd dahil.sana yardımcı olmak isterim ama yalnız cd 273 mbyt zipleyip göndermeye çalışırım olmazsa rapide falan atarım linkten çekersin.

Tarih: 2 Eylül 2008, 21:43 - İp: 88.***.**1.60
bleshark
bleshark (üye)
İstanbul / Amatör

selam... link http://www.upshare.net/download.php?id=536F844213&setlang=tr
buradan indirebilirsin inşaallah işine yarar.

Tarih: 2 Eylül 2008, 23:33 - İp: 88.***.**1.60
aliy
aliy (üye)
İstanbul / Amatör

Günaydın Sayınm bleshark isimli arkadaşım. Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederim. Bu kadar kısa sürede cevap alabileceğimi ummuyordum. Çok mennun oldum. Verdiğiniz siteden indirmeye çalışıyorum.
K10D makinamı 1 yıl önce almış idim. Satıp bu defa 20D aldım. Yurt dışından gelme olduğu için içinde Türkçe kullanım kılavuzu yok. İngilizce klavuz var. Gerçi makinanın çoğu özelliği 10D ile aynı olduğu için biliyorum. Ancak yeni özelliklerini tam olarak öğrenmek için Türkçe klavuza ihtiyaç duydum.
Tekrar görüşmek üzere.

Tarih: 3 Eylül 2008, 09:33 - İp: 212.***.**2.140
aliy
aliy (üye)
İstanbul / Amatör

Tekrar Merhaba Sayın bleshark. Verdiğiniz linkten dosyayı indirdim. Tekrar teşekkür ederim. Şayet mümkün olur ise bu dosyayı zip dosyası olarak (çok şey istediğimin farkındayım, ben bu şekilde kaydetmeyi beceremedim) [email protected] adresime gönderme imkanınız olursa sevinirim (Not: gmail adresinden gönderilen mailler ana bilgisayarımız tarafından direkt silinmektedir.) Tekrar görüşmek üzere.
Ali

Tarih: 3 Eylül 2008, 15:42 - İp: 212.***.**2.140
aliy
aliy (üye)
İstanbul / Amatör

Tekrar tekrar Merhaba Sayın bleshark. Dosyaların tamamı zıp'lenmiş şekilde verdiğiniz linkte yer alan CD'nin içinde var. Herhangi bir dosya göndermenize gerek yok.
Tekrar görüşmek üzere.
Ali

Tarih: 3 Eylül 2008, 16:31 - İp: 212.***.**2.140
bleshark
bleshark (üye)
İstanbul / Amatör

çözdüğünüze sevindim
güzel günlerde kullanman dileğiyle.....!

Tarih: 3 Eylül 2008, 20:20 - İp: 88.***.**8.127
yknzlp
yknzlp (üye)
Kırklareli / Amatör

linkten indirdim
sonra cd ye yazdım
cd den açtım
pentax k20d tanıtımı yapıyor
bir sürü bayrak arasından türk bayrağını seçiyorsun ama bişey olmuyor
sadece lens ekipman tanıtımı ve makinqanın genel özellikleri üstün körü yabancı dilde anlatılmış

türkçe kullanım klavuzu varmıı elinizdee makinaı yeni aldım makina türkçe dilde ama benim gibi çaylak slr ciler için gerçekten çook zorr
bu konuda yardım yapabilirmisinizz

Tarih: 29 Kasım 2008, 14:21 - İp: 78.***.**4.201
aliy
aliy (üye)
İstanbul / Amatör

Merheba Sayın yknzlp.
bleshark isimli kullanıcı arkadaşın yardımı ile bu linke ulaştım. Bende ilk baktığımda sizin gibi sorun yaşadım. Ancak daha sonra bu CD'nin içindeki dosyalara tek tek tek baktığımda hem makinanın kullanım klavuzunu, hemde verilen programların türkçe kullanım klavuzunu buldum.
Mail afresinizi bildirirseniz size mail yoluyla göndermeye çalışırım. Mail adresim [email protected]
İyi çekimler dilerim.

Tarih: 1 Aralık 2008, 08:46 - İp: 212.***.**2.140
goga
goga (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar merhaba ben de yeni bir k20d kullanıcısı olarak aranıza katıldım fakat türkçe kullanma kılavuzuna ihtiyacım var ben de makinayı amerikadan getirttim
yardımcı olursanız cok sevinirim vermiş olduğunuz linkten indirmeyi başaramadım ne yazıkki...

şimdiden teşekkür ederim.....

Tarih: 1 Mart 2009, 21:54 - İp: 85.***.**3.64
aliy
aliy (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba Sayın Goga.
bleshark isimli kullanıcı arkadaşın yardımı ile bu linke ulaştım. İlk baktığımda kullanım klavuzunu göremedim. Ancak daha sonra indirdiğim dosyalara tek tek tek baktığımda hem makinanın kullanım klavuzunu, hemde verilen programların türkçe kullanım klavuzunu buldum.
Mail afresinizi bildirirseniz size mail yoluyla göndermeye çalışırım(Dosya boyutu elverir ise). Mail adresim [email protected] Dahada olmadı fotokopi masrafını gönderirseniz küçük boyutta fotokopisi çekip kitapçık haline getirtip gönderebilirim. Ancak bilgisatardan anlayan bir arkadaşınız vasıtasıyla sorunu halledebileceğinizi düşünüyorum.
İyi çekimler dilerim.

Tarih: 3 Mart 2009, 16:56 - İp: 212.***.**2.140
  • 1