valiant
valiant (üye)
İzmir / Meraklı

Nikon D70 Hakkında Yardıma İhtiyacı

Nikon d 70 makina alacağım ancak deklanşöründe ufak bir arızası oldunu söylüyorlar... netleme yapmıyor diye... bu arıza tamiri mümkün olan bir arızamıdır... maliyeti çok fazla olurmu.... bildgisi olan kullanan yada bu işi teknik olarak meslek edinen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim... şimdiden teşekkürler...

Tarih: 2 Aralık 2008, 17:55 - İp: 85.***.**6.155
fotoferi
fotoferi (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

valiant kardeş ya 450 D
ya D80
tavsi ye edebilirim

Tarih: 3 Aralık 2008, 00:30 - İp: 88.***.**6.10
valiant
valiant (üye)
İzmir / Meraklı

Peki sayın üstadım... Bu işin uzmanı olarak size en çok takıldığım noktayı sorayım.... Madem 450 D veya D80 diyorsunuz.... Ben sualtı fotoğrafçılığı ve fotoğrafçılığı profesyonelliğe taşımayı düşünen Makinemle yatıp kalkan biriyim... Şu anda sony h9 kullanıyorum işi öğrenesiye kadar... Canon mu Nikon mu tavsiye ediyorsunuz.... Ben nikon D300 üzerinde duruyorum ama bazı arkadaşlar Canon tercih et diyorlar... fiyat söz konusu değil.... Önemli olan aldığım zaman keşke kelimesini bana telafuz ettirmesin... Kaliteden ödün vermeyecek bir makine istiyorum... Ayrıca Eğitim almak istiyorum ama bulamıyorum....Malatyada görevliyim.... (((Ben d70 i 125 ytl gibi fiyat diye düşünmüştüm.... )))) İlginize teşekkür eder saygılarımı sunarım... Çalışmalarınızda başarılar...

Tarih: 3 Aralık 2008, 17:11 - İp: 88.***.**7.82
  • 1