lolo1
lolo1
üye
(Reklam Fotoğrafçısı)
Ankara

Nikon D 100

d100 gsm mönüsünde anti mirror-shock diye bir kısım var.bu ne işe yarar?cevaplar için şimdiden teşekkürler

Tarih: 23 Nisan 2005, 17:32 - İp: yok
ozgur foto
ozgur foto
üye
(Firma)
Istanbul

MERHABALAR

BU ÖZELLİK AYNADAN KAYNAKLANABİLECEK KÜÇÜK SARSINTILARI ENGELLEMEYE YARIYOR.DİKKAT EDERSENİZ
POZLAMA AYNANIN TAM OLARAK KALKMASINDAN SONRA GERÇEKLEŞECEKTİR.

WWW.OZGURFOTOTEKNİK.COM

Tarih: 23 Nisan 2005, 17:44 - İp: yok
lolo1
lolo1
üye
(Reklam Fotoğrafçısı)
Ankara

özgür foto çok teşekkürler.özellikle Nikonculara yardımlarınızı
ilgiyle takip ediyorum.fakat son zamanlarda sizi nadir görüyoruz forumda.
bir sorum daha olacak.makinemin ccd sini M modunda Bulb'a alarak temizliyorum,arkadaşlar tehlikeli diyorlar.doğrumudur ?
korktuğumdan mıdır nedir düzgün temizleyemiyorum.bu konuda ki fikirlerinizi merak ediyorum.şimdiden çok teşekkür ederim.

Tarih: 30 Nisan 2005, 09:47 - İp: yok
ozgur foto
ozgur foto
üye
(Firma)
Istanbul

MERHABALAR
ARKADAŞLARINIZ DOĞRU SÖYLEMİŞ.MAKİNEYİ BULB A ALIP CCD TEMİZLİĞİ YAPMAK RİSKLİDİR.ÇÜNKÜ BİR YANDAN PARMAĞINIZI DEKLANŞÖR ÜZERİNDE TUTUP BİR YANDAN CCD İLE UĞRAŞMANIZ TEHLİKE YARATIR.PARMAĞINIZI BİR ANLIK KALDIRMANIZ HALİNDE MAKİNENİN PERDESİ ZARAR GÖRECEKTİR ( KIRILABİLİR VS... ) BU İŞİ KENDİNİZ YAPACAK İSENİZ MUTLAKA AC ADAPTÖRÜNÜ ( EH-5 ) ALMALISINIZ.

Tarih: 30 Nisan 2005, 13:25 - İp: yok
ozgur foto
ozgur foto
üye
(Firma)
Istanbul

MERHABALAR
ARKADAŞLARINIZ DOĞRU SÖYLEMİŞ.MAKİNEYİ BULB A ALIP CCD TEMİZLİĞİ YAPMAK RİSKLİDİR.ÇÜNKÜ BİR YANDAN PARMAĞINIZI DEKLANŞÖR ÜZERİNDE TUTUP BİR YANDAN CCD İLE UĞRAŞMANIZ TEHLİKE YARATIR.PARMAĞINIZI BİR ANLIK KALDIRMANIZ HALİNDE MAKİNENİN PERDESİ ZARAR GÖRECEKTİR ( KIRILABİLİR VS... ) BU İŞİ KENDİNİZ YAPACAK İSENİZ MUTLAKA AC ADAPTÖRÜNÜ ( EH-5 ) ALMALISINIZ.

Tarih: 30 Nisan 2005, 13:25 - İp: yok
Sayfa(lar): 1

Nikon Özel Teknik Sevis

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
wykey
0
80
20 Eyl. 2018, 15:10
wykey
sh7rk
1
605
19 Eyl. 2018, 14:59
the_photgrpher
omaryayla
0
663
18 Eyl. 2018, 12:34
omaryayla
omaryayla
0
677
18 Eyl. 2018, 12:32
omaryayla
mawerick26
2
863
17 Eyl. 2018, 15:46
yeni_foto63
prodersler
0
912
17 Eyl. 2018, 12:46
prodersler
» Fotoğrafça
Titresim Onleme Cesitleri..
jugglerSelam,      Uzun zamandir (bir kac sene) forumdan ayri kalmistim o yuzden bazi konulara gec yaziyor olabilirim, artik ben yakalayana kadar kusuruma bakmayin..      Titresim onleme son gunlerde populer bir konu olmus, Ocaklilar pratik yonlerine cok guzel degi...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!