yildizca
yildizca (üye)
Ankara / Amatör

Nikon Coolpix 5700 Türkçe Kılavuz

YENİ ALDIĞIM NİKON COOLPİX 5700 MAKİNAMIN TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU YOK MAİL OLARAK ATAN YADA BİR YOL GÖSTEREN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN KOCAMAN TEŞEKKÜRLER...

Tarih: 6 Mart 2009, 10:41 - İp: 88.***.**0.178
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili yıldızca ,
bu makineyi muhtemelen ikinci el aldın.u makine son derece sorunlu bir makinedir en yaygın sorunu ccd problemidir. eğer iade etme imkanın varsa iade etmeni öneririm.

Tarih: 6 Mart 2009, 19:36 - İp: 85.***.**5.219
ndemren
ndemren (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Merhaba;
Ben İstanbul Nikondan 2yıl önce 30Ytl.karşılığında Türkçe kullanım kılavuz kitabını almıştım.Telofonu değişmediyse: 0212 512 31 93-94 ...
Makinamı 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum.Bazen yakın makro çekimlerde netlik sorunu dışında kötü birşey yaşamadım.Fotoğrafa yeni başladıysanız ideal bir kameradır...Güle güle kullanın.
Diğer bir kullanan arkadaş şu adreste daha ayrıntılı bilgi yazmış isterseniz bir göz atın. http://www.fotokritik.com/fotograf_makinesi/Nikon/Coolpix_5700
Saygılar.....

Tarih: 11 Mart 2009, 09:53 - İp: 78.***.**1.188
yildizca
yildizca (üye)
Ankara / Amatör

ilginize çok teşekkürler ..makinayı aldığım günden bu yana ,küçük çocukların yeni oyuncağı ile oynadığı gibi onunla oynamaktayım .kılavuzu üye olan bir ağbimizden mail yolu ile hallettim .diyafram ve estantane öncelikli çekimleri çok keyif verici ,hiç flaş kullanmıyorum diyebilirim .elektronik marketlerde denediğim son model makinalarla kıyasladığımda çözünürlük hariç başa baş diyebilirim.

Tarih: 11 Mart 2009, 15:20 - İp: 88.***.**0.178
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

öncelikle hayırlı olsun yıldızca,
ergonomisi,fotoğraf kalitesi ve manuel çekim modları avantajlı yönleri.
cihazınıza ait A dan Z ye her türlü yedek parça ve liyakat servisimizde mevcuttur. herhangi bir sorun yaşamanız veya cihazla ilgili birşey danışmak istediğinizde bizimle temas kurabilirsiniz.teşekkürler

Tarih: 13 Mart 2009, 10:10 - İp: 85.***.**8.202
demir.mdd
demir.mdd (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende bu makinadan almayı düşünüyorum ama kullanana arkadaşlar memnun mu artı ve eksileri neler makinanın....

Tarih: 23 Aralık 2010, 17:07 - İp: 78.***.**7.198
yildizca
yildizca (üye)
Ankara / Amatör

sayın demir....
SLR makina kullanmadıysanız başlangıç için çok ideal bir makina ben şu an o makinamı sattım ve olympus 510 kullanıyorum fotoğrafçılık konusunda ilerledikçe zaten tercihleriniz değişecektir ama başlangıç için nikon 5700 mükemmel bir makina tek dezavantajı ıso hassasiyeti düşük buda çok düşük ışık ortamında flaşsız çekim yaptığınızda iyi sonuçlar vermeyebiliyor

Tarih: 23 Aralık 2010, 21:35 - İp: 88.***.**6.106
selmafaruk
selmafaruk (üye)
Antalya / Meraklı

Benimde acil nikon 5700 kullanma kılavuzuna ihtiyacım var,yardımcı olursanız sevinirim...

Tarih: 14 Nisan 2012, 15:45 - İp: 95.***.**9.234
  • 1