anormaq
anormaq (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fujifilm Finepix S20pro Arıza... !

Merhabalar;

Forumda araştırdım biraz ancak bulamadım benzeri bir sorun.
Elimde bir tane Fuji Finepix s20pro var. Makinanın sorunu hiç bir şekilde görüntü elde edemiyorum sanırım içindeki sensör yanmış olabilir enazından ben öyle düşünüyorum. Makinam çalışıyor görüntü geliyor ama gerçek görüntüyle hiç bir alakası yok hiç bir şekilde elde ettiğim görüntü gerçeğine uzaktan yakından benzemiyor yeşil tona agırlıklı bir renk ortaya cıkıyor, ve makinama hafıza kartını takıp daha önce kartta olan görüntüleri gayet güzel görebiliyorum izleme modunda, örnek olarak makinamla çektiğim bir fotoğraf aşağıda. Ankara'da bir tamirciye sordum ancak 400 Tl ye yakın bir fiyat verdi, bu iş bu fiyata mı olur? Ya da farklı bir önerisi olan var mı? Yeni makina almayı zaten düşünüyorum ancak bu makinayıda bir şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum. Şimdiden herkese teşekkürler...

Sevgi ve saygılarla...

Tarih: 10 Şubat 2009, 16:40 - İp: 88.***.**0.106
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

bu konuda ben bir makale yazmıştım burayı tıkla

ankarada kim sana 400 tl masraf çıkardı yazar mısın?
selamlar

Tarih: 10 Şubat 2009, 17:35 - İp: 88.***.**8.166
anormaq
anormaq (üye)

Hocam makalenizi şimdi okudum konuyu anladım ellerinize sağlık çok açıklayıcı olmuş, teşekkür ederim.
Firmanın ismini hatırlamıyorum ama bir bakarım bulabilirsem yazarımtabi ki ancak şuan yapılacak birşey yok mu yani?

Sevgi ve saygılarla...

#anormaq' tarafından 10.02.2009 20:06:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2009, 20:04 - İp: 88.***.**0.106
anormaq
anormaq (üye)

Hocam bir cevap atabilirseniz sevineceğim. =)

Tarih: 12 Şubat 2009, 17:46 - İp: 88.***.**1.124
  • 1