manyak
manyak (üye)
İstanbul / Meraklı

D70

Arkadaşlar Nikon D70 Türkçe kullanma klavuzunu internette bulabilceğim bir adres var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

#manyak' tarafından 29.06.2005 17:28:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Haziran 2005, 14:19 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

#ocaklilar' tarafından 30.06.2005 11:49:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Haziran 2005, 14:52 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili manyak

Benimkinden daha absürd bir nick bulduğu için tam sevgili kahveisteyeni tebrik edecektim ki siz açık ara birinciliği elde ettiniz. Tebrikler.

Tarih: 29 Haziran 2005, 16:34 - İp: yok
manyak
manyak (üye)
İstanbul / Meraklı

) saolasın

Tarih: 29 Haziran 2005, 17:16 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

Eyy gidi gençlik eyy!!!

Tarih: 29 Haziran 2005, 21:57 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

ey gidi genclik diyene de bakin hele..
..
manyak ben de tebrik ederim seni.. harika bir nick olmus.. yani cok mu aradin diyecegim ama neyse hadi..
bu arada forumumuza da hosgeldin manyak.. (garip hissettim kendimi birden sana manyak deyince.. yanlis anlama..)
..
ee manyak; ne ogrenmek istiyorsun D70 hakkinda yardimci olmaya calisalim.. turkce kullanim klavuzu nerede olur bilemiyorum ama takildigin noktalari sorarsan buradan cevap vermeye calisirim..
..
bitpire, sen benim diger ismimi de biliyor musun? forumda yanlislikla yaziyorlar.. dandana-gasta.. cok mu dandana ediyorum acaba?..
arkadaslar dadanagast, mitolojik bir tanri; yari yilan yari insan.. hatta bende bir tane de dovmesi var kolumda..

Tarih: 30 Haziran 2005, 12:22 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Biliyorum Dadanagast. Tüm forumca tanışalım topicinde kendini tanıttığın gün okumuştum. Bu arada ilginç bir şey tespit ettim. Siz de dikkat ettiniz mi bilmiyorum. "Tüm forumca tanışalım" aslında belki de ölümsüz olacak tek topic, yani yıllar geçse de güncel kalacak ve birşeyler yazılacak. Ama konuyu açan mehmet73 arkadaşımızın açtığı tek konu bu. Cevapladığı konu 0. Yani 1 konu açmış ve kaybolmuş ortadan. Sanki böyle bir misyon üstlenmiş; Ben şu siteye bir üye olayım da şunları birbirleriyle tanıştırayım diye düşünmüş gibi. .
(Tabii inşallah başına kötü birşey gelmemiştir bu arada.)

Tarih: 30 Haziran 2005, 14:49 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Aslında düşünürseniz mehmet73 fotoğrafçılıkla hiç ilgisi olmayan birisi bile olabilir, belki de eline fotoğraf makinesi bile almamıştır hayatında. Aksi yönde bir bilgi yok çünkü elimizde. Ama forumun en verimli konularından birini açmış. İlginç geldi bana.

Tarih: 30 Haziran 2005, 15:03 - İp: yok
kahveistey
kahveistey (üye)
İstanbul / Meraklı

Nikon D70 TRden alındığında yanında veriyorlar ama Yalçınlar Foto veya Sirkecide D70 satan herhangibir yere rica edip fotokopisini çektirebilirsin zannediyorum (o da olmadı adamlardan zaten ihtiyacın olan bir şey al, kullanım kılavuzunu için de yalvar ne bilim) :-P .

Tarih: 30 Haziran 2005, 16:41 - İp: yok
manyak
manyak (üye)
İstanbul / Meraklı

İlgi gösteren bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

Tarih: 30 Haziran 2005, 17:28 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gercekten de ilginc bitpire.. belki de; "hadi once hepsini bir goreyim de sonra yardim isterim" gibi dusundu 32 yasindaki mehmet.. yoksa bu forum ahlaki ters dusuyor olabilir; ne bu? millet tanimadan etmeden yardimlasiyor, olacak is mi?..
zaten her zaman hic beklemedigin birinden cikmaz mi boyle guzel fikirler? bizler almis basimizi gidiyoruz iso'larla, diyaframlarla, enstantanelerle, kafayi yemisiz, kimin aklina gelir tanismak..
...
kahveisteyen, yalvarmak guzel bir fikir hani.. hatta bir turku bile cigirilabilir: "bir d70 kullanim klavuzum bilem yok, anliyor musunnnnnnn? ama yikilmadim ayaktayim, cunku gururlu ve D70'e sahip olan bir turk genciyim" gibilerinden.. (cok sarkidan degerleme oldu sanki..)

Tarih: 30 Haziran 2005, 18:31 - İp: yok