hafizeakyildiz
hafizeakyildiz (üye)
Kırklareli / Amatör

D 90 Ya Da D 5000 Hariç

d 90 ya da d 5000 hariç kullanılabilecek makinalar.mesela d3s. d 90 alıcam ama kararım web siesinde diğer makinalarla karşılaştırdıkça değişiyor. ya pişman olursam

Tarih: 22 Mart 2011, 13:38 - İp: 78.***.**4.15
hafizeakyildiz
hafizeakyildiz (üye)
Kırklareli / Amatör

aslında çok doğru bir noktaya deyiğinmişsiniz.karar verirken ilerisini düşünerek hareket ettiğimden ve bütçe konusunda şu anki endişelerimle hareket ettiğimden kararsız kalmıştım.ilerisi için söyledikleriniz doğru.ben şimdiden yıllar sonrasını düşünüyorum.neyseki kararımı çoktan verdim.şimdilik d 90 benim için yetrli olacaktır.okul bu anlamda çok yetersiz kaldığı için aslında benim gibi bu işi yapmak isteyen öğrenciler bu tarz sorunları fazlasıyla yaşıyor.bilgi ,birikim ve deneyim eksikliği...

Tarih: 24 Mart 2011, 13:07 - İp: 78.***.**1.137
hafizeakyildiz
hafizeakyildiz (üye)
Kırklareli / Amatör

aslında çok doğru bir noktaya deyiğinmişsiniz.karar verirken ilerisini düşünerek hareket ettiğimden ve bütçe konusunda şu anki endişelerimle hareket ettiğimden kararsız kalmıştım.ilerisi için söyledikleriniz doğru.ben şimdiden yıllar sonrasını düşünüyorum.neyseki kararımı çoktan verdim.şimdilik d 90 benim için yetrli olacaktır.okul bu anlamda çok yetersiz kaldığı için aslında benim gibi bu işi yapmak isteyen öğrenciler bu tarz sorunları fazlasıyla yaşıyor.bilgi ,birikim ve deneyim eksikliği...

Tarih: 24 Mart 2011, 22:57 - İp: 78.***.**5.34