bjksa
bjksa (üye)
Muğla / Meraklı

Canon 40d Yeni Biri İçin Çoku Ağır

Selamlar bu benim ilk mesajım bikaç şey sormak istiyorum. fotoğraf işi bayaaadır bende merak ama olanaklar bir türlü imkan vermemişti bu işe atılmam için. şu an çok istiyorum ama kafamı o kadar karıştırdımki işin içinden çıkamıyorum. önce 400d önerdiler sonra ben araştırdıkça değişik şeyler çıktı karşıma. en sonunda 40d ye karar kıldım sanırım ama şunu öğrenmek istiyorum. benim gibi biri için çokmu ağır olur makina. yani bir amatör için. lütfen görülerinizi bekliyorum. (ama beni caydırmayın bak gider çek at makinalara devam ederim ) şimdiden teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için saygılar

Tarih: 26 Haziran 2008, 11:53 - İp: 88.***.**6.192
bjksa
bjksa (üye)
Muğla / Meraklı

bütün yorumlarınıza teşekkür ederim. sanırım 40d yi alıcam. canerk kardeşim çok haklısın benim ellerde maşallah bayaa büyük iki makinayıda elime alma fırsatım oldu hatta fotoğrafçı bi abimde ikisindede lens varken gördüm. komiklik konusunda haklısın. teşekkür ediyorum. 40d yi aldım gitti. bana şans dileyin olurmu

Tarih: 1 Temmuz 2008, 18:25 - İp: 88.***.**4.102
canerk
canerk (üye)
İstanbul / Amatör

........

#canerk' tarafından 06.03.2012 01:27:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Temmuz 2008, 17:07 - İp: 78.***.**0.60
bjksa
bjksa (üye)
Muğla / Meraklı

teşekkür ederim canerk. valla adobe photoshopu kullanmaya başlıyalı 15 gün oldu. :D başka makinalarla çektiğim fotoğraflar üzerinde oynuyorum. bana göre fotoğraf çekmek kadar keyifli bir iş. bi o kadarda zor. cevap yazan ellerinize sağlık. hoş bulduk

Tarih: 2 Temmuz 2008, 18:31 - İp: 88.***.**4.102