serpilefe
serpilefe (üye)
Yurtdışı / Amatör

Canon 400 D Yardim Lutfen

Merhaba arkadaslar fotografa olan ilgimden dolayi 10 gun once bir canon 400d ve yaninda 18-55 ve 55-200 olmak uzere iki tane sigma objk. aldim ama bu ise yeni basladigm icin hep otamatik ayarda cekiyorum ve makinem hakkinda hicbir bilgim yok ve 400d hakkinda pek olumlu seyler yazilmamis acaba buyuk bir hayal kirikliginami ugramaliyim birde turkce kullanim klavizunu nereden
bulabilirim 400d nin olumlu yonleri ve cekim tekniklerindende bagsederseniz cok sevinirim saygilar

Tarih: 18 Şubat 2007, 12:24 - İp: 83.***.**8.110
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

NAtional Geografic dergisinin İntreraktif eğitim Cd leri tam size göre. Uygulamalı.

Tarih: 21 Şubat 2007, 00:40 - İp: 88.***.**7.181
eren
eren (üye)
Yurtdışı / Amatör

Slm.Serpilefe,
Ben de Almanya`dan Eren. Cok yararlanacagini bildigim bir öneri:

1) National Geographic TR sayfasina giriyorsun.
2) Derginin abone islerine ait telefonu bulup ariyorsun.
3) CD lerin verildigi 4 sayiyi da (Sanirim Eylül,Ekim,Kasim,Aralik) siparis etmek istedigini söylüyorsun. Ve onlar sana bir banka hesap nr. veriyor.
4)TR de bir tanidigini arayip 24 Ytl. yi ilgili hesaba onun adi ve adresiyle gönderttiriyorsun.
5) Havaleden sonra dergiyi arayip bildiriyorsun.
&) TR deki tanidigin ona gelen dergileri sana postayla yolluyor.
7) Ve sen bu harika hazirlanmis CD fotograf okulundan. Bütün temel bilgileri son derece zevkli bir sekilde ögreniyorsun.
8) Ve bu önerimiz icin (ne kadar hakliymislar cokiyi hazirlanmis bir calisma ve cok yararlandim diyerek) dönüp bize teskkür ediyorsun.

Sevgiyle.

Tarih: 21 Şubat 2007, 01:39 - İp: 89.***.**6.108
serpilefe
serpilefe (üye)
Yurtdışı / Amatör

arkadaslar ilgi ve alakaniza cok tesekkur ederim azda olsa ogrenmeye basliyorum herhalde sigma 55-200 objektifi kullaniyorum genelde cekimler guzel bana iso degerlerinin ne oldugunu ve iso degerleriyle ilgili bilgiler verirseniz sevinirim

Tarih: 21 Şubat 2007, 13:17 - İp: 91.***.**8.94
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Serpil hanım, fotoğrafçılığa ilgi duymanız e öğrenmek istemeniz çok güzel. Burada bir çok arkadaş her konuda yardımcı olur.

Ağzınızdaki şey sigaramıdır acaba, eğe sigara ise söndürümüsünüz, Yeni başlayan arkadaşlara kötü örnek olomıyalım

#xtolga' tarafından 22.02.2007 21:44:49 tarihinde düzenlendi.

#xtolga' tarafından 22.02.2007 21:45:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Şubat 2007, 19:11 - İp: 85.***.**1.9
radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

sn: serpil efe
bursa dan selamlar,bende uzun arastırmalar sonucu bütceme enuygun ve güzel makınayı sectım bendede canon 400d var gecen hafta sırkecı cıvarındakı hayyam carsı sının oradakı BABATAŞ fotografcılık tanaldım cok cana yakın ve acayıp yardımcı olan anlatan kişiler. bana türkçe kullanma kitabı nıda verdıler ıstersenız sıze yollarım veya tlf numarasını vereyım sıze yollarlar veya sız gıdın verırler mutlaka..bence iyibir secım yapmısın..umarım begenerek kullanırsın

Tarih: 26 Şubat 2007, 14:25 - İp: 88.***.**1.168
kaplan0734
kaplan0734 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamlar canon 400d özellikle amatörden olup yeni bişeyler ögrenmek isteyenler için kullanımı cok kolaya indirgenmiş başlangıç prof makinesi şirin ve kullanışlı ve fiatı uygun
her türlü makineyi çok iyi kullanabilrim yardım isteyen arkadaşlra boş vaktimde yardımcı olurum.alacak arkadaşlara
tavsiyemdir d400+ parası olanlar 18-135 extr bir zoomla işi bitirir 18-55 sadece dar mekanlrda ve standart çekimlerd eişinize yarar iyi günler

Tarih: 4 Mart 2007, 12:17 - İp: 81.***.**5.16