aceven
aceven (üye)
Eskişehir / Amatör

Ben Napcam Kafam Döndü Valla

ya kodak z 740 da flulasmayı onleyen sistem varmı? z 7590 da yok sanırım ama z 7590 daha üstün bi makina neden yok onda anlamadım benim kafam karıstı yardım edin yavs??? daha once hiç digital makina kullanmadım ( filmlide kullanmadık ya orası ayrı) z 740 mı alam z 7590 mı? yoksam bunnar bana fazlamı gelir ne diyonuz? kompakt mı alim yoksam . ama 7590 çok tatlı duruyo ya z 740 da hoş sayılır. onlarda olmadı ixus 50 yadam canon powershot a 530 mu alim ne den bi akıl verin kafam patlıcak ya. mümkünse bu sorularıma çabuk cevab verin üç gün içinde ya 7590 ya 740 yada canon alcam ne dersiniz ya? paşalarım üstatlarım el atın şu garibana

Tarih: 27 Kasım 2006, 15:10 - İp: 193.***.**7.112
cawa
cawa (üye)
İstanbul / Amatör

al bi z740 rahat et kullanımı cok pratik manuel ayarlarada imkan veriyo birde 10 xoptim zoom war daha neolsun iki kalem pille calsıoo ben 1 yıldır kullanıyorum cok da memnunum tavsiye ederim son karar senin tabi

Tarih: 27 Kasım 2006, 22:21 - İp: 88.***.**8.179
aceven
aceven (üye)
Eskişehir / Amatör

ya dpreview e baktım bugun benimmi yanlışım var yoksa rating de bir yanlışlıkmı var iyi rating almış makinanın resimlerine bakıyorum bide above average lere bakıyorum iyi average alandan daha net ve güzel fotolar çıktı karsıma yoksa bu dpreview fasa fiso mudur nedir?

Tarih: 28 Kasım 2006, 12:31 - İp: 193.***.**7.112
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

flulasmayı onleyen sıstem ne anlamadım ben?? auto focustanmı bahsediyorsunuz
eger değilse,benım bıldıgım oyle bır sıstem yok..deklanşöre yarım basıp netlik yapıyorsunuz sonrada tam basıp cekiyorsunuz..
diger soruya gelince hiç fotograf makınesi kullanmadıysanız cok ustun bır makıne almak yarardan cok zarar verir..once bazı cekım teknıklerını ogrenın sonrada manuel ayarlama yapmaya izin veren bir fotograf makınesi alın..saydıgınız makıneler fotografcılıga giriş için yeterlidir.kendinizi geliştirdikten sonra eger bilginizi yeterli hissederseniz daha ust seviye bır makıne almanız yararınıza olur..a.kolay gelsin.saygılar

Tarih: 28 Kasım 2006, 19:27 - İp: 88.***.**0.255
aceven
aceven (üye)
Eskişehir / Amatör

flulasmayı onleyen sistemden kastım resism cekerken el titremesi veya karanlıkta cekerken remin puslu cıkması idi. yarın belli olcak bakalım ak koyun kara koyun bide canon powershot a 95 mi a 530 mu hangisi daha iyidir?

Tarih: 29 Kasım 2006, 10:06 - İp: 193.***.**3.16
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

a 620 tavsiye ederim..bır arkadasımda gorup denemiştim..digerleri hakkında sadece teorik bilgim var elime alıp bıraz kurcalamam lazım

Tarih: 29 Kasım 2006, 15:41 - İp: 88.***.**0.255
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

selam aceven ps a95 eski bir model ps a530 şu anda vatan bilgisayarda çok uygun fiyata satılıyo kesinlikle bi bakmanı öneririm eğer yüksek optik zoom lu bi makine arıyorsan s3 s2 veya ps A700 kesinlikle 740 veya 7590 dan daha çok memnun kalacağın modellerdir.Bu arada flulaşmayı önleyici sistem demişssin sanırım titreşim engelleyiciden bahsetmek istedin eğer bu özellkten bahsediyosan z740 ve 7590 da yok.

Tarih: 29 Kasım 2006, 16:18 - İp: 85.***.**8.104
  • 1