umero
umero (üye)
İstanbul / Meraklı

400 D Foto Aktarım

herkese iyi günler arkadaslar eos 400 D aldım hayyam carsısından bu tarz bi makinayı ılk defa kullanıcam sormak ıstedıgım bıkac sey var çektiğim fotografları pc ye nasıl aktarabilirim pc de kurulu olması gereken program nedir usb baglantısını taktıgımda otomatik çalıştır olarak picasa ve zip cıkıyor zip uzerınden attım fotografları pc ye ama eos utility diye bir program gerekiyor sanırım bunu nerden indirebileceimi bilen varsa sevinirim ve tabi Türkce kullanma klavuzunu simdiden tesekkurler

Tarih: 24 Kasım 2009, 18:27 - İp: 188.***.**3.70
murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

EOS Utility ve zoom browser programlarına ihtiyaç duyacaksınız. Canon'un web sitesinden indirilebiliyor diye biliyorum. Normalde satınaldığınız yerin size bunları orijinal CD olarak vermesi gerekirdi.

Tarih: 2 Ocak 2010, 16:57 - İp: 85.***.**1.159
hive5
hive5 (üye)
İstanbul / Amatör

Windows XP ve uzeri isletim sistemli PC ler Fotograf makinenin hafiza kartini dogrudan disk olarak gorebiliyor. XP isletim sisteminde ayrica makineyi pc ye bagladiginda bir aktarim programi aciliyor. Sihirbaz yardimi ile rahatlikla istedigin yere fotograflarini aktarabilirsin. Fakat bu sekilde karisik geliyorsa Bilgisayarim altinda farkli bir surucu olarak fotograf makinenin CF kartina ulasabiliyorsun.

Kisacasi fotograflarin aktarimi icin 3ncu parti yazilima gerek yok.

Tarih: 5 Ocak 2010, 16:17 - İp: 212.***.**8.66
senolyilmaz
senolyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

cep telefonuyla ziyaret ettiğim sırada konunun yeni olduğunu sandığım üzere konuya cevap yazdım konunun eski olmasını farkettiğimden dolayı yazıyı bu şekilde değiştirdim bilgilerinize...

#yilmazen' tarafından 20.03.2011 05:25:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2011, 01:48 - İp: 81.***.**4.208
  • 1