borahan
borahan (üye)
İstanbul / Amatör

3” 640*480 Lcd

Ne alsam ne alsam diye düşünüp durduğum, şu marka yeni mak. çıkaracak, bu marka photokina da cevap vericek beklemeliyim/mişim diye duyduğum ve düşünmeye başladığım şu zaman dilimi içerisinde kaçırdığım karelere yanarken yakaladığım ufak bir gelişme affınıza sığınarak ekliyorum

su anki dslr'lerin lcd detaylarına bakıcak olursak 2,5" ve 320*240 samsung sağolsun 3" ve 640*480
genis bilgi ; dpreview.com

* aklıma geldi ekliyim dedim, bölüm yanlıs olmus olabilir, belkide teknik gelismeler diye bir bölüm açılsa hiç fena olmıyacak ...

Seavygilear
Işığınız bol olsun birde özgür Dünyanız... (Yaşasın Açık kaynak)

Tarih: 12 Ağustos 2006, 09:46 - İp: 85.***.**7.196
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Borahan sana birşey hatırlatmak isterim.Bunu en başta sitenin iyiliği için söylüyorum.

Baktımda 14 konu açıp,15 cevap yazmışsın.Bu sence sitede kirlilik yaratmaz mı?

Bize konu açma yetkisi verilmiş olabilir.Ancak çok gerekli olduğu,eşinin benzerinin olmadığı konular için açılabilir.

Lütfen yeni konu açmak yerine,düşündüğümüz konu ile ilgili önceden açılmış başlıklara mümkünse sorunlarımızı yazalım.Mutlaka yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

Tarih: 12 Ağustos 2006, 10:30 - İp: 85.***.**6.14
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

borahan merhaba..

gercekten de onemli bir gelisme bu.. 230 bin pixel iyi hos da 920 bin cok daha iyi tabii..
soylendigine gore, gelecek senenin ikinci yarisindan sonra cikacak.. ama o kadar da kotu degil aslinda.. ben de seneye falan degistiririm makineyi diye dusunuyordum.. benim 350d'nin 115 bin pixeli hic de yeterli degil dogrusu..

artik viewfinder'a eskisi kadar gerek de kalmayacak sanirim..
neyse..

...
not: borahan bu konuyu, dslr-teknik bolumune tasiyalim da oradan devam edilsin istersen..

Tarih: 12 Ağustos 2006, 11:47 - İp: 62.***.**2.10
borahan
borahan (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaslar merhaba ;
gorunce heyecenlandım bu kadar kızmasaydın osmanlı yer yanlıs kabul ediyorum (dadanagast konuyu tasıyalım da firca yemiyelim osmanlı kızmıs bana ) saka bir yana ark. 14 konu acmıs ve 15 cevap yazmısım valla iyi yapmısım cok sey oğrendim ve ogrenmeye de devam ediyorum, hatta bazen aynı konuyu foruma kirlilik olmasın diye acmayıp dadanagast a bile eposta attığım da oldu (sagolsun cevap da yazdı) ama bu sefer dusunmeden yazmısım sizi yorduysam kusura kalmayın.
Seavygilear

Tarih: 13 Ağustos 2006, 10:24 - İp: 85.***.**1.20
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 13 Ağustos 2006, 11:48 - İp: 62.***.**2.10
  • 1