metin0ge
metin0ge (üye)
Adana / Amatör

Nikon Coolpixp510 Bilgi Paylaşımı Lütfen

Merhaba arkadaşlar.Ben fuji hs28 kullanıcısıyım.Daha doğrusu kardeşime hediye edene kadar.Yeni bi makine almaya karar verdim fiyatı hem uygun hemde kalitesi iyi olması bakımından.Biraz araştırma yaptım fakat çok birşey bulamadım.Önerilerinizi eleştirilerinizi ne konuda iyi ne konuda kötü olduğuna dair makineyi bilenlerden anlatmasını bekliyorum.gündüz-gece-makro çekimleri-flu yapabilme imkanı-menü ayarları .. ne kadar çok bilgi o kadar iyi olacaktır benim için.
şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 18 Ocak 2014, 08:52 - İp: 212.***.**4.96
rockkesman
rockkesman (üye)
İstanbul / Amatör

Canon SX50 HS yi tek geçerim.Bu modelin üzerine tanımam.aldım çok memnunum.Yanlız bunu teknosada bulamassınız.

Tarih: 18 Ocak 2014, 17:38 - İp: 78.***.**4.139
metin0ge
metin0ge (üye)
Adana / Amatör

Evet Canon PowerShot SX50 HS de çok hoşuma gidiyor bildiğim kadarıyla kalite bakımından da çok iyi.Fakat fiyat aralığıma uymuyor.750 lirayı geçemem daha 18 yaşında öğrenciyim ) tek başına alınmış olan bi karar olunca makine alma vs. kendi maddiyatıma göre seçmem gerekiyor :D tek destekçim kendim :D

Tarih: 18 Ocak 2014, 18:03 - İp: 212.***.**4.96
nikonfili
nikonfili (üye)
Yurtdışı / Amatör

gözünüzü seveyim şu cücük makinelerle vakit harcamayın. bak burada 12 taksitle o fiyatlara muazzam makineler var 2. el. linki örnek olarak veriyorum vatandaşı tanımam. araştırısanız daha hesaplı şeyler de çıkar..
buraytı tıkla

Tarih: 19 Ocak 2014, 16:36 - İp: 212.***.**7.178
metin0ge
metin0ge (üye)
Adana / Amatör

ya haklısınız ama garanti olması da önemli bi yandan.2.el bende düşünüyorum daha iyi makineleri ama garantili ve taksitle alabilecegim birşeyler arıyorum.güven açısından da sıkıntı olur mu diye düşünüyorum

Tarih: 19 Ocak 2014, 17:04 - İp: 212.***.**4.96
metin.oge
metin.oge (üye)
Adana / Amatör

p510 arkadaşımdan 1 hafta almıştım biraz deneyimim var.Çok kaliteli bi makine açıkçası.gündüz çekimleri çok net.gece çekimleri de çok iyi denilecek kadar iyi.makro pek fazla denemedim çekimleri ama flu yapmak için denediğimde netlik baya bi güzeldi.menü ayarları ne zor ne basit.ama yapabilirsin fikrimce.ama yinede diğer makineleri araştırmanda fayda var.araştır hangisi uygununa gelirse almanı öneririm.aceleye gelmez bu işler

Tarih: 19 Ocak 2014, 19:24 - İp: 176.***.**4.103
  • 1