mali35tr
mali35tr (üye)
İzmir / Amatör

Fujifilm-finepix-hs25

Mrb arkadaşlar SLR fotoğraf makinesi almak istiyorum aklımda hep nikon d5100 veya canon D600 vardı fakat bugun bi teknoloji mağzasında satcı fuji hs 25 almam için beni ikna etme çabasına girdi ve her iki makinadan da iyi olduğunu söyledi özellikle zoom olayı diğer nikon ve canon için daha çok para verip lens almam gerektiğini söyledi sizce nasıl bş makina kullanan bilen varsa yardımlarını bekliyorum..

Tarih: 30 Nisan 2012, 22:17 - İp: 78.***.**6.203
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

Sizi gidi fujifilm ciler sizi.İnternetteki bu ürünün faturalı fiyatı 800tl ila 900 arası değişiyor.benimde ilk çıktığı haftası aldığım 900 tl olan spot fiyatı, Canon sx50hs 3 ay önce çıkan yeni bir makinadır.bu Canondan daha iyi özellik ve fotoğraf makinası diyen uzman arkadaşlar varsa buyursun görüşlerini bekliyorum.yanlız kimse kullanmadan yada incelemeden eleştiri, görüş ve bilgi yazmasın.

Tarih: 7 Şubat 2013, 17:10 - İp: 78.***.**1.218
dursun_celep
dursun_celep (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşım öncelikle o satıcı tamamen kendini düşündüğü için fujifilmi önermiş.arada ağır siklet farkı var bikerevizörleri bile farklı ayrı dünyaların ürünü onlar. Fotoğrafla ilgilenen abilerimiz bunu bilir ve kıyaslama dahi yapmaz.Önce ne istediğine ve ne yapabileceğine,fotoğrafa olan duyguna bak ve ona göre karar ver.fuji hs 20 yi alırsın.kendini geliştirirsin sora satmak zorunda kalırsın.Ama Çok üzerine düşemem profesyonelliğe gitme çabam olmaz diyosan sana yeter.İşini gayette görür.Bunları fujifilm HS20 kullanıcısı olarak söylüyorum.

SAYGILARIMLA....

Tarih: 7 Şubat 2013, 18:39 - İp: 78.***.**5.154