kalısxax
kalısxax (üye)
Denizli / Amatör

Fuji Turkiye'nin Sorunu Ne

Başlık biraz sert gibi görünüyo farkındayım ama 1 aydır kafayı buna takmış durumdayım.istanbula gidemediğim için 6500fd yi ordan almam imkansız, antalya,izmir,denizli deki Teknosa,yalçınlar ve bir çok fuji fotoğraf makinası satan sitelere baktım hepside aynı şeyi söylüyor stoklarda yok.Bunun nedeni fujinin merkezden mal çekememesimi,bu kadar sık satılan bir makinadan neden temin etmiyolar.bize daha yenisini daha yüksek fiyatla satmak için ucuz fiyat politikasımı yoksa fuji artık bu makinayı yavaş yavaş üretiminimi bitiriyo(hiç sanmıyorum gerçi)
Elimdeki para ile alabileceğim en iyi makina bu ve türkiyede makinayı bulamıyorum.Amazon.comda makina 350lira gibi bir komik rakama satılıyor türkiyede 1000liraya satılması ilk söylediğim şeyi derstekliyor sanırım.
Kısacası Fuji türkiye ne yapmak istiyo(biraz sert olduysa uslubum affım ola,1 aydır tırlattım çünkü )

#kalısxax' tarafından 07.09.2007 04:15:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Eylül 2007, 04:11 - İp: 85.***.**8.88
yuppi
yuppi (üye)
Diyarbakır / Meraklı

yurtdışında türkiye fiyatının 3 te birine satılınca normal burda 800 ytl ye satılınca anormal öyle olsun bakalım

Tarih: 30 Eylül 2007, 16:10 - İp: 85.***.**5.158
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

YUPPİ KARDEŞ BENDE Bİ FUJİ BAYİSİYİM KEŞKE DEDİGİN GİBİ OLSA Bİ MAKİNA SATIŞINDAN 200 300 YTL KAR EDE BİLSEMEM HİÇ DURMAM BÜTÜNN YOGUNLUGUMU MAKİNA SATMAK İÇİN HARCARIM GÜNDE BİTANE MAKİNA SATSAM AYDA 9000 YTL YAPAR GÜZEL OLURDU GERCEKTEN

Tarih: 28 Ekim 2007, 20:37 - İp: 88.***.**3.3