aalperens
aalperens (üye)
Ankara / Amatör

”hs 20 İpuçları” Yardım

Merhaba arkadaşlar isteğim belki kullanıcılarını yazarken yoracak ama hem bana hemde ben gibi amatör kullanıcılara faydalı olacağı düşüncesindeyim. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim..

Makinamı yeni aldım ve inanın exr modundan başkasını kullanasım gelmiyor : ) kahretsin acemilik işte.

güzel kareler yakalamak için bildiğiniz ince ayarları bu konu altında paylaşabilirseniz çoook mutlu olacağım. saygılar. alpereN

Tarih: 28 Nisan 2012, 17:25 - İp: 94.***.**7.251
bykiraz
bykiraz (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

arkadaşım ilk başlarken bende aynı dertteydim ama şimdilerde cok iyi oldum sana tawsiyem bir klube falan git yada fotoğracı bir arkadaşından yardım al burada öğrenmen cook zor

Tarih: 20 Mayıs 2012, 11:03 - İp: 88.***.**3.96
kaancitak
kaancitak (üye)
İçel / Amatör

İşin temelini öğrenmek için ya kılavuzu iyice oku, yada fotoğraf terimlerini ve kurallarını öğrenmek için bilgi topla. Ben internetten öğrendim. Benimde çok eksiğim var ama araştırmaya devam...
Ana temaları öğrendikten sonra, modlar hakkında ben elimden geleni anlatırım. Bende hs20 kulanıyorum.
Unutmadan bende acemiyim ama anlatacaklarımı anlaman için temel kavramları öğrenmen şart!

Tarih: 20 Mayıs 2012, 21:56 - İp: 88.***.**6.155
almdr_59
almdr_59 (üye)
Tekirdağ / Amatör

merhabalar arkadaşlar ben hs 20 kunlanıyorum harici flaşh alıcamda ne tavsiye edersiniz

Tarih: 26 Aralık 2012, 23:56 - İp: 78.***.**2.51
  • 1