japongozlu
japongozlu (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

Nü Çekmek,çektirmek Etikmi?

SELAM HERKESE YA ARKADASLAR BEN NÜ ÇEKMEK İÇİN MODEL ARIYORUM FAKAT NERELERDEN FAYDALANA BİLİRİM YANİ NSL BENİMLE NÜ ÇALISACAK MODEL NERDEN BULACAM YA NÜ ÇALISAN ARKADASLAR BANA YARDIMCI olursanız sevinirim arkadaslar...sanata karsı duyarlı birisini bulmam gerek ...

KONU FARKLI YERE KAYDI BENDE BU ŞEKİLDE KNUMU DEĞİŞTİRDİM BELKİ KONU BAŞLIGI BÖYLE OLUNCA İÇERİSİNDEK
İ KONUYLA PARALELLİKKURMUS OLURUZ.....

#japongozlu' tarafından 01.12.2007 22:11:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Kasım 2007, 13:26 - İp: 212.***.**1.226
logcupasa
logcupasa (üye)
İstanbul / Meraklı

nü cekmeden modelı bulmadan once kendını kanıtlamalısın japongozlu ...
nuye karsı degılım cekmenı ısterım ama burası turkıye :D yanı modelı zor bulursun ...bulabılceksen bıle kendını turkıye capında kanıtlaman lazım dıye dusunuyorum ne bılıyım yarısmalarda odul alman fln ...

Tarih: 20 Eylül 2008, 20:02 - İp: 88.***.**7.1
canercp
canercp (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Herkes adeta "Yumurta mı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumurtadan çıkar?" polemiğine girmiş...

Japongözlü Sen işini yap gerisine karışma Keyfine bak derim..

Aman diğer arkadaşlarım kırılmasın ben espri ile ortamı yumuşatayım dedim...
Peace...

Tarih: 24 Ekim 2008, 16:17 - İp: 78.***.**9.242
ruindula
ruindula (üye)
İstanbul / Amatör

olumsuz düşünenler için -->doğu toplumları için evet ama kadın vücudu belkide dünyanın en estetik en en en en en geometrik şeklidir !
buraya eklesem yeri olurmu olmazmı karar veremedim,çoğunluğunuz benden daha fazla nü resim görmüştür.

uyuyan kız
http://www.photoforum.ru/f/photo/000/000/741_17.jpg

varmı böyle bişey??? müthiş

Tarih: 30 Ekim 2008, 18:06 - İp: 78.***.**2.24
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 30 Ekim 2008, 23:18 - İp: 88.***.**1.220
alpa_73
alpa_73 (üye)
İstanbul / Meraklı

kardeş senin uyuyan kız pedikür istiyor. Sen o estetik kadın vücudunu kompozisyona, ışığa ve aksesuara dikkat etmeden çek bak nasıl çiğ et.

Kadın vücudu ben fotoğrafını çektikten sonra en estetik şey, o zamana kadar ııh. Onun ayarı da akıllara zarar.

arkadaşların dediği gibi illa yapmadan duramayacaksanız tutun bir hayat kadını çalışın ressamların en çok baş vurduğu yöntemdir. obje sizin için vazodan farksız ise sadece çizgi ve hacimler görüyorum diyorsanız bundan rahatsız olmazsınız ama eğer cinsel heveslerinizi fotoğraf çekerken gıcıklamak istiyorsanız kendinizi kandırmayın.
.

#alpa_73' tarafından 31.10.2008 10:13:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 31 Ekim 2008, 10:11 - İp: 88.***.**4.73
bay.nude.model
bay.nude.model (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bay model arıyorsanız görüşelim

Tarih: 11 Mayıs 2015, 00:15 - İp: 5.***.**9.163