serdars
serdars (üye)
Adana / Meraklı

Kırmızı Göz K. M. X60

Arkadaşlar 2 ay kadar önce konica minolta x60 aldım (Gerçi pişmanda oldum umdugum kadar iyi değil keşke nikon alsaydım neyse) kırmı göz azaltma özelliğini bir türlü kullanamıyorum çektiğim resimlerin çoğunda kırmızı göz var (Kırmızı göz önleme açık oldugu halde). Ayrıca resimler gerçek renkleri yansıtmıyor gibi. Birde haraketleri resimleri bir türlü net olarak yakalayamıyorum ve son olarak kamera çekimleri karıncalı gibi ve çok kötü bu konularda ve bu makina hakkında bilmem gerekenler hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim......

Tarih: 13 Mart 2006, 21:01 - İp: yok
kuntakinte
kuntakinte (üye)
İstanbul / Amatör

İyi günler dilerim arkadaslar,bende yaklasik 3 ay once konica minolta X60 aldim.Kırmızı göz problemi gercekten cok ciddi boyutlarda veya bende kırmızı göz azaltma fonksiyonunu kullanamıyorum.Makinenin özelliklerinin nasıl kullanılacagina dair herhangi bir dökümanada sahip deilim.Tamamen deneme yanılma yontemiyle ögrenmeye calısıyorum ve basarılı oldugumuda soyliyemem.Keske A520 alsaydim diyorum ama x60'ın kücük olmasi beni cezbetti.Elinde X60'ın kullanımı ile ilgili türkçe döküman olan arkadaslar bize yardimci olursaniz sevinirim.Ayrica bu lanet seyin enstantene ayari yokmu?

Tarih: 17 Mart 2006, 14:11 - İp: 85.***.**1.243
  • 1