serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yardim Yeni Tarayici Alacagim

arkadaslar su anki tarayicim hp psc 2210 all-in-one malesef ömrü tükendi simdi yeni bir tarayici almayi düsünüyorum alirkenede ileri düzey bir sey düsünüyorum yani uzun vadeli bir tarayici olsun ömrü uzun olsun hangi tarayiciyi tafsiye edersiniz yardimlariniz icin sindiden tesekürler

Tarih: 4 Mart 2008, 16:36 - İp: 88.***.**5.252
eremfe
eremfe (üye)
Ankara / Amatör

Serhat bey iyi akşamlar, yeni makineler hakkında pek fazla bilgim yok ama, evde HP Scanjet 4070 kullanıyorum, çok memnunum (şu anda üretilmiyor heralde, bulunur mu bilemem), işyerinde de HP 8350 kullanıyorum çok güzel ve çok pahalı bir makine (2.500 YTL civarında). Naçizane tavsiyem de sadece tarayıcı almanız, çok fonksiyonlu aldığınız zaman yazıcısı bozulsa tamire gittiği zaman tarayıcıyı kullanamıyorsunuz, ya da tersi. Karar sizin. Sağlıcakla kalın.

Tarih: 4 Mart 2008, 21:30 - İp: 78.***.**2.127
rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

epson'dan şaşma derim

Tarih: 5 Mart 2008, 11:52 - İp: 88.***.**4.232
serhatpnk
serhatpnk (üye)

arkadaslar epsondan sasma diyor tanidigim arkadaslarim ve burdaki rsoyturk arkadasim ben galiba epsonda karar kildim ama simdi hangi modeli daha isabetli olur ben link veriyorum http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L1=PER&L2=PERSCA&Br=Hepsi bunlarin arasindan hangisini seceyim kararsizim

Tarih: 5 Mart 2008, 21:27 - İp: 88.***.**7.176
rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

üstadım verdiğin linke baktım epsonun iki tarayıcısıda bana göre işini fazlasıyla görür hatta pahalıyada kaçmana gerek yok v500 bence ideal. bende epson 1600 var şeytan kulagına kurşun 6. senesi bitiyor birtek sıkıntı bile yaşatmadı. demek istediğim epsonun iki modelinide tavsiye ederim şahsi fikrim pahalıyada kaçmana gerek yok. selametle

Tarih: 6 Mart 2008, 10:45 - İp: 88.***.**4.232
serhatpnk
serhatpnk (üye)

rsoyturk kardesim bu yararli tavsiyen icin tesekürler

Tarih: 6 Mart 2008, 16:07 - İp: 88.***.**9.175
  • 1