megavision
megavision (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uygun Minilab İçin Tavsiyeniz Varmı

öncelikle selamlar değerli meslektaşlarım.ben 22 yıldır fotoğrafçıyım.bir çok baskı makimasında çalıştım analog zamanında.digital devriminde ise çalıştığım makinalar konica r-1 ve r-2 idi.şimdi ise kendi işimi kurma çabasındayım.kuracağım iş genel anlamda otel ve salon fotoğrafçılarına baskı yapmak olacak.fakat maddi imkanım çok sınırlı.digital carrier kafa takılmış bir çok analogdan çevrilmiş fiyatı makul makina var.teknik açıdan tamir açısından bilgiliyim arıza dan korkmam ama bu analogdan digitale çevrilmiş makinalarla hiç çalışmadım.baskı kalitesi nasıldır.örnegin konica 878 c.carrier var noritsu 3211 var-bu makinaların baskı kalitesini bilen varmı.r-1 kadar sonuç verirmi?digitale çevrilen anologlardan ne derece netice alınır..bu konuda aydınlatabilecek arkadaslar varsa çok menun olurum.ayrıca lider fotoğrafın sattığı panda tds 1838 hakkında fiyat bilgisi olan varsa ve yazarsa çok sevinirim.

Tarih: 10 Mart 2010, 23:00 - İp: 94.***.**6.147
tekinhalil
tekinhalil (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence buna bir bak niyet olursa fiyatta bişeyler tabiki yapılır..

http://www.netfotograf.com/ilan.asp?ad_id=28894

Tarih: 22 Ağustos 2010, 11:17 - İp: 81.***.**6.78
sozbek2000
sozbek2000 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgılı meslektasım lider minilapdan istediniz fıyat ve baskı seceneklerınde bır makına bulmanız mumkun..hemde sıfır ve baskı kalıtesı oalrakda cok ustun...d-lap sıkıntılı bır makına tavsıye etmıyorum ve 20 30 basıyor...suan 30 45 basan ve 30 86 basan makınaları avr elerınde..bence bır gorus...uygun odeme seceneklerıde saglıyorlar bende 30 86 var.. 0505 704 75 96 ulasmak ıstersenız daha detaylı bılgı verebılrıısım

Tarih: 24 Ağustos 2010, 11:56 - İp: 217.***.**4.31
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

sözbek efendi komisyon alma durumu falanmı var avrupadan gelen digitaller bu kadar ucuzlamışken ne diye insanları ısrarla çin malı bildiğimiz *kis* makinanın taklidine yönlendirmeye çalışıyorsunuz?

Tarih: 27 Ağustos 2010, 23:35 - İp: 81.***.**6.241
terzi
terzi (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım Merhaba Bende goltek 2640 Var antalya Turan gruptan aldım 3 Senedir Kullanıyorum arada arıza Yapıyor ama ben Tamiratını Yapıyorum Makina Fena Deyil Ben Vesikalıktan 26-38 Kadar Olan Bütün İşlerimi Basıyorum Fena Deyil Ucuz Bir Baskı Makinası Ama Neticesi İyi Tabiki Bir noritsu Veya frontiyer Gibi Deyil ama İyi Makina Tavsiye Ederim

Tarih: 5 Eylül 2010, 17:36 - İp: 78.***.**3.119