kbkdijital
kbkdijital (üye)
Düzce / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tüm Dijital Carrier Sahipleri Toplanalım

Arkadaşlar bende Fuji Sfa-238 e takılı jingcheng carrier var. 1,5 seneyi geçti takalı ve yaklaşık 200,000 karta yaklaştı baskı sayısı ve problemsiz bir şekilde kullanıyorum çok da ii neticeler alıyorum. Sadece 15-21 den sonrasını düğün işlerinde basmıyorum ama 15-21 e kadar sorunsız ve gayet güzel neticeler alıyorum. Olumlu veya olumsuz şeyler yaşayanlar paylaşsın ki baskı sistemleri düşünen arkadaşlara fikir olsun.Herkese bol kazançlar hayırlı işler.

Tarih: 1 Temmuz 2009, 21:34 - İp: 88.***.**2.119
serdar0468
serdar0468 (üye)
Aksaray / Stüdyo Fotoğrafçısı

yazlanlara bakıyorum sadece burda en dogrusunu yapacak bır kısıs var oda bulent abı dır ondan gerısı yalandır dogru yapacaklarına ınanmam ben kımsenın benım cektıgım sıkıntıyı kımse cekmemıstır 2,5 yıl ıcınde 14 ero para verıpte kalıte alamazsanız baskı makınesını kenara koyarsanız teknık servısız dıye bıze garantıverenlere guvenırsenız ozellıklede turan guruba makıneyı aldıgıma cok pısmandım hıcbır netıce alamadım baskılarda makıne 1 yıl bosta yattı zararı artık sız dusunun ama burda boyle yazısırken bulent abıyle temasa gectık geldı yatan makıneyı ayaga kaldırdı ve suanda 1 yıldır super baskı alıyorum musterılerım menmun kendım menmunun kım nederse desın bulent abıden baskasını tanımam bu konuda ondan ustude yoktur kımın makınesı sorunluysa cagırsın baksın ondan sonra cıkıp burada laf konusun anlamadıgınız ısede dalmayın ınsanların kafasınıda karıstırmayın saygılar aksaray gokkusagı 05335251853 herzman arayıp makınen nasıl oldugunu sora bılırsınız

Tarih: 15 Ağustos 2009, 20:08 - İp: 85.***.**1.255
fotographer
fotographer (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Merhabalar ben Bi ara jinnheng carrier için bület tütüncü ile anlaştım ve carrieri kurmaya geldi.Fakat tüm uğraşlarına rağmen kurulumu yapamadı.Sabırla bekledim ama nafile bende bu arada o devam etmekte iken Lider fotografçılık ile konuşup durumu anlatmadan fiyat sorup bülent beyden daha iyi bi teklif verdiler.Ve hemen gelip kurmalarını istedim ve aynı günün sabah saatlerine kadar çalışıp makinamı kurdular.Allah'a şükürki halen ilk günki gibi neticeler alıyorum.BU konu aracılığı ile Lider Fotografçılık a teşekkürlerimi ve başarılarının devamını dilerim.

Tarih: 15 Ağustos 2009, 21:01 - İp: 78.***.**5.38
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

sayın photographer efendi önce yaptuğın ahlaksızlığı burda anlat istersen... senin makinan leş gibiydi çalışmıyordu.oturduk birbuçuk gün onu temizledik tam iş carrieri kurmaya gelince izmitte daha ucuzmuş ben ona taktıracağım dedin. bende sana bir borcum varmı diye sordum sende yok dedin. benim seninle anlaşmambittikten sonra döneklik ettin ve benim senden paramı talep etmem gerekirken seni adam yerine koyup muhatab bile olmadan döndüm. sen o kadar ahlaksızsınki yapılmış bir anlaşmayı bozabilkiyorsun ve bunun için en küçük bir utanma duygun bile yok...uğraştı dediğin sürede ben senin makinanı temizledim eksik yerlerini tamamladım sen nasıl bir insansınki burada yazı yazabiliyorsun.ayrıca senin baskılarında bir tarafı net diğer tarafı flu değilmi vesikalığının dördüde aynı renkmi?sen insanlık asgarilerini bile taşımayan emeğe saygısı olmayan bir zavallısın

Tarih: 16 Ağustos 2009, 11:28 - İp: 85.***.**7.241
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

bu tartışmaya nokta koymanın zamanı geldi. tütün ajans başkalarına ricayla yazı yazdırmaz ADAPAZARI KARASU'DA foto ertan-2 de jincheng kuruldu karşısındada e-mage 1800 var gidin bakın baskı yapın karşılaştırın lafla değil işle anlaşılır kişinin işi ha bu arada nedense foto karasu baskı yapamıyordu sayemizde arızaya bakıverirler artık. tütün ajans izmir ticaret odasına kayıtlı 25 yıllık firmadır dedikoduyla yok o firma değil yok işten anlamıyor diye mahalle hatunu gibi ortalığa yalan yaymanın anlamı yok...

Tarih: 23 Ağustos 2009, 15:16 - İp: 85.***.**1.93
ugurigci
ugurigci (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın tütün ajans ;
Ben Foto Karasu ; öncelikle ben image 1320 kullanıyorum.
Siz karasu ya Foto Ertan 2 nin Süper 12 ayar yapmaya geldiniz ve banada uğradınız kapıdaki konusmamızda resim basalım dediniz.Bende ayarlarınız yapın gelin basalım ve sonucu görelim dedim.Ne gelen oldu ne giden anlaşılan çok korktnuz neticeden.
Bakın Bülent bey Jien Cheng makina veya Carrierların kalitesini ve image serisi carrierlarla boy gösteremeyeceğini sizde bende çok çok iyi biliyoruz.İspatlayın derseniz hodri meydan derim.Siz baskı yapmadığınız görmediğiniz bir cihazin kalitesini nasıl bilebilirsiniz.Ama ben Sizin ürünlerinizi çok iyi biliyorum .Eğer istiyorsanız atlayın gelin ..Sizin yaptığınız başarız kurulumları sık sık duyuyorum.Nedense Arkanızdan gelip söküklerinizi başkaları temizliyor.Teşekkür ederim.

Tarih: 24 Ağustos 2009, 12:07 - İp: 78.***.**0.94
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

birilerine yaranmak için yazı yazmak sonucu değiştirmez yapamadığınız baskılarınızı foto ertan 2 de yaptırırsınız artık bilip bilmeden iftira atmak karalamak yerine biraz dürüst olmayı deneyin... sevininki şimdi sayemde darmadağınık olan makinayı gelip toparlarlar sizde başkalarına bilgisayar arızası var demek zorunda kalmazsınız... bırakın başkaları bari sizin gibi yanlış yolda olmasın dürüst olmayı deneyin birazben bugüne kadar gittiğim hiçbir yerden başarısız dönmedim bir bildiğiniz varsa burada açık açık söyleyin yada efendi olun susun... okumanız yazmanız varsa karalamaya çalışan bursalıya verilen cevabı okumuş olmanız gerekirdi. izmit'e yaranmak için bu yazdıklarınızın zaman içinde yanlışlığını sizde anlayacaksınız hayırlı işler. bir numaralı ustadan sevgiler

Tarih: 24 Ağustos 2009, 12:21 - İp: 85.***.**6.156
ugurigci
ugurigci (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ustalık burada yazmayla olmaz Sizi kendiniz değil , çevrenizden gelen övgüler gösterir.Siz birakında övgüleri biz görelim değerlendirilim.Benim amacım bu sitede adımın geçmesi.Siz cihazınızın daha iyi olduğunu söylüyerek bilip bilmeden beni karalıyorsunuz. Tamam diyorum buyrun gelin birlikte basalım ve görelim

Tarih: 24 Ağustos 2009, 12:51 - İp: 78.***.**0.94
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

uzağında değil 50 metre ilerisinde var bas gör beyefendi

Tarih: 24 Ağustos 2009, 15:21 - İp: 85.***.**6.156
oytun86
oytun86 (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

anladığım kadarıyla insanlar nereye saldıracaklarını artık bilemiyorlar.
Bülent Tütüncü hakkında;
*sen onun seviyesine inmicen mi ? o zaman Türkçe ile başlayalım onun seviyesine evet çıkamazsın. burda insanları kötülemek size ne kazandırıyor anlamıyorum Bülent Bey'in yazdığı yazıyı okudum herhangi bir şekilde kimseye hakaret yok belirttiği şey çok basit. bu kadar direkt yazılmış bir yazının neresinde fesatlık gördüğünüzü de anlamış değilim. buranın bilgi paylaşım forumu olduğu gerçeğini kabul ederek söylüyorum. insanların birbirini aydınlatması veya bunun için çaba göstermesi ve bu amaçla tartışma platformuna girmesi kötü bir şey değildir.
*Bülent Tütüncü'nün kurduğu 3 adet makina Alanya'da gayet güzel çalışıyor isteyen meslektaşlar buyursun gelsin ve kendi gözleriyle görsün. R1 de güzel çalışıyordur belki lafım yok. peki digital carrier kullanıp memnun kalmayan arkadaşlar etrafınızdan önce kendinize sordunuz mu ? "NEDEN?"

ben çok basit bir şekilde açıklayayım makinanızla ilgilendiniz mi ki o size düzgün baskı versin ? her akşam yıkadınız, renk ayaralarıyla ilgilendiniz mi ? ya da baskı makinası olarak kullanılacak bilgisayara bi güç kaynağı taktınız mı ? internete bağlamayın dendi yaptınız mı ? cevap çok basit eğer ki yapmış olsaydınız alacağınız neticeler ona göre olurdu

ister gidin trilyonluk makina alın ister gidin carrier taktırın. siz makinanızla ne kadar ilgilenirseniz o kadarını alabilirsiniz. gelelim bizim aldığımız baskı kalitesine GAYET SÜPER.

kis makina ile ilgili evet sorun yaşadık ne olduğu çok önemli değil verilen sözler tutulmadı diyelim.

tamam carrier sorunlu çalışan bir cihazsa nasıl 3 tanesi aynı yerde sorunsuz çalışabiliyor ? sorun kendinize lütfen...

son bir detay daha. Bülent Tütüncü nün sattığı carrier ların içindeki cihaz Epson dur
görüntü sistemlerinde (tepegöz, scanner, vb...) bir fiyat araştırması yapalım epson hakkında lütfen.

saygılarımla.

ben sizi Bülent Tütüncü gibi aydınlatamam ancak sorularınız varsa ve kendisine inanmıyorsanız telefon numaram: 0555 414 71 55

Tarih: 5 Eylül 2009, 18:31 - İp: 88.***.**1.134
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Benden önceki cevabı yazmış kimsenin üye bilgisinden kopyala yapıştır yapıyorum:

oytun86
Kayıtlı il: İzmir Açtığı konu sayısı: 0
Son Oturum: 5 Eylül 2009, Cumartesi Fotoğraf sayısı: 0
Grup: Doğa Fotoğrafçısı Web sitesi: Belirtilmemiş

Forumda bir kez görünmüş kimsenin (veya az görünmüş kimselerin) bir kimseyi övmek için foruma çağırıldığı intıbası uyanıyor..

Bir önceki sayfada, konuyu açan meslekdaşın uyarısına rağmen, tansiyon yüksek..

Bir fıkra eklemişim, kimseyide işaret etmemişim.. Neden alınganlık gösteriliyor acaba..

Tarih: 8 Eylül 2009, 11:48 - İp: 85.***.**0.24