kbkdijital
kbkdijital (üye)
Düzce / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tüm Dijital Carrier Sahipleri Toplanalım

Arkadaşlar bende Fuji Sfa-238 e takılı jingcheng carrier var. 1,5 seneyi geçti takalı ve yaklaşık 200,000 karta yaklaştı baskı sayısı ve problemsiz bir şekilde kullanıyorum çok da ii neticeler alıyorum. Sadece 15-21 den sonrasını düğün işlerinde basmıyorum ama 15-21 e kadar sorunsız ve gayet güzel neticeler alıyorum. Olumlu veya olumsuz şeyler yaşayanlar paylaşsın ki baskı sistemleri düşünen arkadaşlara fikir olsun.Herkese bol kazançlar hayırlı işler.

Tarih: 1 Temmuz 2009, 21:34 - İp: 88.***.**2.119
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 26 Temmuz 2009, 12:02 - İp: 78.***.**5.12
-olympos-
-olympos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Herkese iyi çalışmalar, sorunumla ilgli cevap veren fotoğrafçı arkadaşlara teşekkür ederim . Sorunum proğramla ilgili imiş, Sağolsun Bülent ,Antalyaya gelmiş banada uğradı , 1,5 -2 , saat kaldı , sorunlarımı çözdü şimdi sistem düzgün çalışıyor.
Teknik destek verdiği için Bülent Tütüncü ye çok teşekkürler .
Herkese iyi çalışmalar.

Tarih: 26 Temmuz 2009, 13:10 - İp: 78.***.**6.132
kbkdijital
kbkdijital (üye)
Düzce / Stüdyo Fotoğrafçısı

Amacımızın burda sıkıntılarımızı paylaşmak ve birbirimize yardımcı olmak olduğunu lütfen unutturmayalım ve diyalogları kişiselleştirmeyelim. Ama bi yandan yapılan ii niyetli davranışları da unutmamak lazım ki sagolsun Lider Fotoğrafçılık carrierle alakalı olmayan makinenin analog kısmıyla alakalı problemlerde dahi her türlü teknik servis ve parça desteği vermiştir hiçbir karşılık beklemeden. Kendilerine burdan fırsat bulmuşken tekrardan teşekkür ediyorum. Herkese bol kazançlar hayırlı işler. Önemli olan karşılasılan problem varsa burda paylaşalım ve çözüm bulalım.

Tarih: 26 Temmuz 2009, 13:24 - İp: 88.***.**2.119
kka023
kka023 (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

sn bulent bey, benım studyo baskılarında sıkıntım var ama bu sıkıntı bana ozel bır sıkıntı degıl bendekı cihazın kapasitesi bu. 2006 yılında aldım nekadarda baskı yaptıgım bellı degıl anlayacagınız ıyı ekmek yedım. jingcheng carrier in tüm eksilerini biliyorum. Image 1800 u ıncelerım o eksiler bu cihazda yok! daha iyisini varken neden almiyim? İllede ben bu işte daha iyiyim diyorsanız bizde jingcheng takılı bir 238 daha var buyrun gelın ayarlayın. Image 1800 den daha iyi olmazsa servis ücreti yok

Tarih: 26 Temmuz 2009, 18:42 - İp: 78.***.**6.35
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

memnuniyetle gelir sizin makinanızı stüdyo baskılarınızı lcd carrierden daha iyi bir kalitede ayarlarım zaten benim mesleki prensibim yapmadığım işten para almamsizin elinizdeki dlp texas enstruments in ürettiği bir sistemdir ve her zaman lcd den daha iyi sonuç verir ayrıca ikide birde gri ayarı gerektirmez.objektifte hata varsa değiştirilir tel 532 2162539

Tarih: 26 Temmuz 2009, 20:44 - İp: 88.***.**9.163
f gelincik
f gelincik (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

bulent kardes sizin emage 1800 sonuçlarına bi bakmanızı tavsiye ediyorum jingcheng yanına yaklasamaz. zaten sonucu gorunce herhalde birdaha jingcheng diye birşey azınızdan çıkmaz

Tarih: 4 Ağustos 2009, 01:00 - İp: 78.***.**9.10
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

Sayın gelincik kardeşim marmariste arkadaşlar o dediğiniz çeviriciyide inceledi bizim jinchengide doğruyu buldular ve bizi tercih ettiler tabii fuarda iki firmayada baskı yaptırmışlar... siz en güzel yaptığınız baskıları getirin bizde 8 değil 4 mp de basıp size verelim kıyaslayın buyrun ama sonucu buradan insanlara dürüstçe duyurun olurmubaskılarınızla bekliyoruz

Tarih: 7 Ağustos 2009, 17:04 - İp: 88.***.**7.184
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Alıntı (bu forumun serbest kürsüsünde yayınlanmıştı) :

"Vaktiyle gariban bir dervişin yolu kuraklıktan ekinleri mahvolan bir köye düşmüş. Tam o sırada da halk yağmur duasına hazırlanıyormuş. Gariban dervişi aralarına almışlar ve yağmur duasına başlamışlar. Yağmur yağmaya başlayınca dalkavuk mizaçlılar öyle bir övmeye başlamışlar ki gariban dervişi, kerametine kendisi de inanmış. Ve bir gururla heykel gibi dikilip önündekilere, sormuş:
"İsterseniz biraz da kar savurtturayım. "

Tarih: 8 Ağustos 2009, 14:57 - İp: 78.***.**7.197
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

sayın çok bilmiş mete efendi cahilliğine sadece gülüyorum koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denirmiş... bugüne kadar mümkün olduğunca muhatab olmamaya çalıştım ama işi gücü forumlara yazı yazmak olan herşeyi bildiğini sanan çok yanılır... buradan sizi herhangi bir yerde kurduğum sistemleri incelemeye sonra atıp tutmaya davet ediyorum çünkü atıyorsunuz madem bu kadar iddialısınız buyrun bir yerde buluşalım sistemi kuralım baskı yapalım sonucuda herkese dürüstçe ilan edelim. Hani Laedri diye bir vatandaş söylemiş ya ''Biliyorsan söyle ibret alsınlar bilmiyorsan susta seni insan sansınlar '' diye. 50 adet çalışan makinanın hepsimi tesadüf akıllım senin gibi olmaya özenip bu sitede ahkam kesen ama hayatında bir minilab tuşuna dokunmamış o kadar çok yazı yazan varki. Ben bu işe fotoğrafçıyı enayi gibi görüp kazıklayanlara kızdığım için girdim ma sanırım birazda yanılmışım herkes layığını bulur çünkü... sen biliyormusunki ben makinayı kurduktan sonra cyan ile mavinin magenta ile kırmızının farkını anlatmak zorunda kalıyorum. forumda bir banyo takviye oranlarını anlatmaya çalıştım herkes komik şekilde lafa daldısanırım sizler bu siteyi bilgi paylaşımı amacıyla değil kişiliğinizi ispat etmek için kullanıyorsunuz. Bu baskı sonucu olayınıda benim müşterilerimden en yakınına gidin gözlerinizle görün tabii sizde o göz varsa... yoksa üç kuruş verene yada küçük çıkarlar karşılığında yazmıyorsanız bu yazıları sayın anadolu kurnazım...

Tarih: 9 Ağustos 2009, 18:25 - İp: 88.***.**8.60
serdar0468
serdar0468 (üye)
Aksaray / Stüdyo Fotoğrafçısı

vallaha bendede var makıne onceden turan gurup dıye bır sırket vardı ordan almıstım ama kalıte namına hıc bırsey yoktu sonradan tutun ajana bulent abıyle tanıstık suan 1 yıldır kullanıyorum herhangı bır sorun yok kalıte cok guzel

Tarih: 15 Ağustos 2009, 15:58 - İp: 85.***.**5.194