colors
colors (üye)
Niğde / Stüdyo Fotoğrafçısı

Termal-citizen Cw-01 Perfect

CİTİZEN CW-01 tüm meslektaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim ilk önce uzun bir süre araştırma yaptım sony mi citizen mi alayım diye bekledim ama citizen de karar kıldım baskı makinası MAT Basmıyor + benim diyen fotoğrafcı ağzı açık kalır bu makinemi bastı bu kartı diye kesinlikle alınması gereken tek makina var o da citizen hem maliyeti de çok ucuz 10*15 baskı maliyeti -160ykrş 15*21-600ykrş ben bu yazıyı yazmamdaki sebep daha önce dışarıya bastırdığım için kartları sürekli problem oluyordu ama emin olunki artık olmuyor benim gibi zamanında problem çeken kardeşlerimi düşünüyorum artık sizde alın diyorum soru sormak isteyen olursa msn:[email protected]-- ben murat

#colors' tarafından 13.02.2008 17:08:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Şubat 2008, 18:15 - İp: 85.***.**5.141
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Kendine yazık etmişsin kardeşim
Aldığın firma her 30.daikia da fiat değiştiriyor

yarın fiat 200.YKŞ olursa ne yapaçaksın
Fiat Garantisi Aldın mı ki

Meslektaşlarına bu nasihata bulunuyorsun,
sonra çok gunah alırsın,Bugün yarınıda var
oyle kolayça sallamakolmaz.Hele bir çalış görelim

Electronik çiden Fotoğraf Tap çihazı alınmaz
yarın sana nasıl renk tardımı yapaçak,
servis yok.parça yok

www.beyatlifoto.com

Tarih: 9 Şubat 2008, 01:42 - İp: 88.***.**9.3
y_sn
y_sn (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

bnde size katılıyorum bnde olmec var baskı maliyeti cok yuksek beyatli ticaret citizen için fiyat sabitliği yok diyo ama hiçr bir indirime gitmiyorlar gerekirse piyasada 160 krs a maal edenler var diyip kağit aldıgı yerlere indirim isteyebilirler

..
bnde citizen baskı maliyetini duyunca olmec i satmaya karar verdim hem neticde gayet iyimiş... paranız olduugnda 1500 2000 liralik kağit alırsın hem fiyat dalgalanmasından gecici bir sure kurtulursun diye düşünüyorummm

Tarih: 14 Nisan 2010, 12:55 - İp: 88.***.**8.17
isinustasi
isinustasi (üye)
İstanbul / Firma

Citizen--Olmec-Copal Shinko thermal printerler hakkinda takildiginiz ogrenmek istediginiz sorun veya sorulariniz icin

sirkeci-istanbul Hocapasa han 3 katta Kamera Foto mak. ve
Thermal Photo printer Teknik servisi
imaj fotografcılık Nurettin Polat beye ulaşabilirsiniz..

#isinustasi' tarafından 11.10.2015 14:35:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Nisan 2010, 23:27 - İp: 85.***.**5.97
  • 1