rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tds Minilab

saygıdeger meslekdaşlarım aranızda lider fotoğrafın piyasaya sürdüğü TDS minilablar hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim. baskı kalitesi nasıldır. güven veren bir makinemidir. kullanan arkadaşlarımızdan yorumlarını bekliyorum. herkeze hayırlı işler dilerim...

Tarih: 12 Ocak 2009, 13:20 - İp: 88.***.**1.237
budem
budem (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

#budem' tarafından 18.04.2011 09:58:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Nisan 2011, 01:52 - İp: 95.***.**7.222
budem
budem (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

#budem' tarafından 18.04.2011 09:57:53 tarihinde düzenlendi.

#budem' tarafından 18.04.2011 09:58:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Nisan 2011, 09:06 - İp: 95.***.**9.240
fotoeser
fotoeser (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın meslektaşlarım çok yorum yazan bir kişi değilim ama bende 2 ay önce lider fotoğrafçılıktan makina aldım bu zamana kadar takip ettiğim form köşelerinde hiç şikayetlerini görmedim ve makinayı almadan önce çok yerle görüştüm olumsuz hiç bir cevap almadım daha önce iyi paralar vererek minilaplar aldım ama malesef hiç birindede yüzümüz gülmedi 2 aydan bu tarafa allaha şükür hiç problemimiz olmadı olacagınıda sanmıyorum lazerli makinalardan bence hiç bir farkı yok artısından başka gayet güzel neticeleri var herşeyden önemlisi servisi kim ne derse desin süper türkiyede en çok satan makinalardan birisi bence bu kalite ile ve bu hizmetle giderlerse isimleri gibi lider olurlar bence ben fuara gidemedim ama tahminim yine en çok satılan makinadır şikayetleri olan arkadaşlarında en kısa zamanda problemlerini gidereceklerini sanıyorum herkesede tavsiye ediyorum çünki ben laboratuarcılık yapan kişi olarak iyiyi gördüm allah herkese bol kazanç versin

Tarih: 17 Nisan 2011, 11:37 - İp: 88.***.**8.252
TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

mainanız hayırlı olsun ben sadce bırsey oğrenmek istiyorum..mainanız size söz verilen tarihte elinize geçtimi..çünkü bizde sipariş verdik aynı firmadan fakat 2 hafta denildi 2 ay geçti hala makina yok ve iş kaybımız var....gerçektenmi sıkıtılı yoksa sadece bizim sanssızlığımızmı....

Tarih: 24 Nisan 2011, 01:31 - İp: 78.***.**7.218