rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tds Minilab

saygıdeger meslekdaşlarım aranızda lider fotoğrafın piyasaya sürdüğü TDS minilablar hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim. baskı kalitesi nasıldır. güven veren bir makinemidir. kullanan arkadaşlarımızdan yorumlarını bekliyorum. herkeze hayırlı işler dilerim...

Tarih: 12 Ocak 2009, 13:20 - İp: 88.***.**1.237
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Cok Degerli lidercolor Fuari sabirsizlikla zaten bekliyorum orada insallah sizinle tanisma firsatim olacak ve makinayi yerinde inceleyecegim ama sunuda belirtmek isterim Ben Kalite deyince Gercekten Kalite isterim
Saygi ve Selamlarimla

Tarih: 15 Ocak 2009, 17:20 - İp: 88.***.**7.141
rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotographer üstadım siteye 15 ocak 2009 (bugün) üye olmuş sadece bu konuya cevap yazmışsın. bu konu için üye olmuşsun sanırım. bu yüzden yorumun hiç samimi gelmedi bana. şahsi fikrim..

Tarih: 15 Ocak 2009, 19:08 - İp: 88.***.**6.145
fotographer
fotographer (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın rsoyturk

Bir konu hakkında yorum yapmak için 10 yıldır üye olmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.Ama bundan sonra çok göreceksin buralarda Ben bişi demedimki sadce gidin görün dedim ,git ve gör sayın meslekdaşım bu kadar yanii...

Saygı ve sevgilerimle

Tarih: 16 Ocak 2009, 14:08 - İp: 88.***.**0.238
cem50
cem50 (üye)
Ankara / Amatör

NOT: TDS SEKTÖRDEKİ EN UZUN GARANTİLİ MİNİLAB (2 YIL)
İnsanları yanıltmayın 2 yıldan az garantiyi zaten veremezsiniz
kaldıki 3 yıl garantili minilablar var

Tarih: 16 Ocak 2009, 18:43 - İp: 88.***.**6.150
cevat
cevat (üye)
Sakarya / Firma

#cevat' tarafından 19.11.2009 14:19:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Şubat 2009, 10:27 - İp: 78.***.**9.243
foto seren
foto seren (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

herkese mrb TDS minilab yetkilileri makine fiatlari hakkında hiç birşey yazmıyorsunuz, fiatlarını ve ödeme koşullarını yazarmısınız................

Tarih: 9 Şubat 2009, 19:41 - İp: 85.***.**5.47
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

sn: lider foto yetkilileri

gecenlerde de iletisim bölümnü"nüzede yazmistim minilablariniz hakkinda fiatlar,kapasiteleri ve ödeme kosullari hakkinda bilgi almak istemistim!

Tarih: 9 Şubat 2009, 22:27 - İp: 84.***.**1.215
turanlı
turanlı (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar bu makinalar iyi ben cok araştırdım fuji ve nuritsuyu da tutar boşa para veripde noritsu ve fuji ye gerekyok işler malum riske gerek yok

Tarih: 14 Mart 2009, 14:29 - İp: 212.***.**5.35
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:49 - İp: 88.***.**8.253
budem
budem (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

#budem' tarafından 18.04.2011 09:59:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Nisan 2011, 01:49 - İp: 95.***.**7.222