esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Stizen Marka Termal Baskı Cihazları

slm arkadaşlar stizen markası türkiyeye gireli 1 yıl olmuş ++ kağıtlarıda çok ekonomik 10*15 170 ytl ye geliyor fiyatı ise 3.500.000 tl kullanan arkadaşlarımda bilgi istiyorum baskı konusunda..

Tarih: 26 Şubat 2008, 18:31 - İp: 88.***.**1.239
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

esoes kardes benim aldigim duyumlara göre kagidi cok inceymis makinada oyncak makina gibiymis
benim anlamadigim neden sony updr 150 almiyorsun onun kagit maliyeti 10-15 195 ykr geliyor kalite dör dörtlük ben 6 aydan beri kulanuyorum minilablarla yaris bile ediyorum

Tarih: 27 Şubat 2008, 10:49 - İp: 88.***.**2.193
role
role (üye)
İstanbul / Firma

serhatpnk sen elindeki oyuncakla karıştırdın herhalde citizeni sen citizeni gördünmü elindeki traktörle citizeni karıştırma bilmedigin ve hakkında bilgi sahibi olmadıgın makine hakkında yorum yapma gelelim citizene termal kafası 40.000 garantili makas garantisi 200.000 birde senin makinenin garantisini sor kafa ve makas garantilerini kagıdına gelince eline bile almamış hangi akıllı sana o bilgiyi verdi onuda söylersen bizede yardımcı olursun
dünyada termal kagıt üreten firma sayısı çok az türkiyedeki satılan termal makinelerin kagıtlarınada hemen hemen aynı firma üretiyor bilgi sahibi olmadan lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin pnk müsait oldugun birgün üstanbula gelirsen beyatlı fotoda citizeni gör ve ondan sonra oyuncak olup olmadıgına karar ver

Tarih: 2 Mart 2008, 22:10 - İp: 85.***.**3.243
serhatpnk
serhatpnk (üye)

role kardesim böyle bir cevap yazdigina sasirmadim sonucta öyle görüküyorki siz bu citizen makinayi pazarliyorsunuz yani ekmek yiyorsunuz ben de size söyle bir teklif yapiyorum makinanin kalitesi performansi vede kagit maliyeti hakinda yazili garanti verirseniz hemen geleyim makinayi alayim ama biliyorum öyle degil
yaziya gelince normal herseyi yazarsiniz ama uygulamaya gelince bu dediklerinizi ne kadar kapsamli uygulayabilirsiniz ondan iste süpeliyim
saygilarimla

Tarih: 3 Mart 2008, 09:21 - İp: 88.***.**6.196
umut1212
umut1212 (üye)
Bingöl / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence shınkoyu araştır.burda bi arkadaş almıştı gidip gördüm çok harikaydı.fikrin olsun shınkonada bi bak istersen

Tarih: 3 Mart 2008, 09:43 - İp: 85.***.**1.236
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben SHINKO 9045 kullanıcısıyım. güzel makina . bi sorunu yok Allahâ şükür. ama kağıt maliyeti pahalı bir rulosu(500 adet 10x15) 100 dolar. kağıdının ucuzlamasını temmeni ediyoruz. ne diyelim

Tarih: 3 Mart 2008, 14:30 - İp: 88.***.**2.54
obencolor
obencolor (üye)
Niğde / Firma

ben minilab kullanıyorum ama.eğer öle bir makina alacak olsaydım CITIZEN'den başkasını düşünmezdim.sessiz çalışıyor.çok kısa sürede 10+15 baskı yapa biliyor.kağıt maliyetide hesaplı.40.000 e kadar kafa garantili.bence şuan için sınıfının en güzeli diyebilirim.alacak arkdaşların DEMO yapmadan almamalarını tercih ederim.herkesin kullanış anlayışı farklıdır.

Tarih: 4 Mart 2008, 12:11 - İp: 88.***.**9.115
matrix5n
matrix5n (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar shınko nun termal kafası 80.000 hatırlatayımm citizeni gördüm baskıları bir fark yok abartılmasın shinkoyu aldıgınızda dar film bir rulo kagıt hediye ediyor
bu damakinanın nerdeyse makinanın yarı parası akıllı seçim budur...

Tarih: 14 Mart 2008, 21:28 - İp: 212.***.**2.58
serhatpnk
serhatpnk (üye)

sayin beyatli calisan elamani ben burda sahsi fikrimi ortaya koydum benim fikrimde sony den sasmayin derim eger siz ürününüzü yere göge sigdiramiyoesaniz o sizin görüsünüz sonucta siz citizen makinayi mecbur pazarlamaniz gerekiyor oysa ben ne sony nin bayisiyim nede satmaya calkisiyorum sizinki ekmek davasi benimki görüs önerisi bir de güzel corumumuzun o güzel leblebisinin reklamini yaptiginiz icin bütün corumlular adna tesekürlerimi sunarim
saygilarimla

Tarih: 16 Mart 2008, 12:28 - İp: 88.***.**1.109
process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

SLM ARKADAŞLAR .B
RADERİM STÜDYOCU VE TERMAL PRİNTERLERİN 15X21 BASKISINDA YÜZDE 10 GİBİ FLULUK OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.GEÇEN YIL 3-4 MARKA TERMALE TEST YAPMIŞ.SİZİN FİKRİNİZ NEDİR.GELİN-DAMAT ÇEKİMLERİNDE İYİ BİR DİJİLABA YAKIN NETİCE ALABİLİYORMUSUNUZ.TERMAL DE ŞU ANKİ PERFORMANS NEDİR.TŞKLER.HERKESE KOLAY GELSİN

Tarih: 28 Temmuz 2008, 19:09 - İp: 88.***.**2.134
vetmemo
vetmemo (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

gerci tartisma bayagi eski ama bende fikirlerimi beyan edeyim,
yakin zamana kadar bende bir termal ariyordum bu yüzden azicik arastirdim,
bence ürün alirken ilk bakmamiz gereken kriterler
kalite,
uygun fiyat,
yan malzemelerin bulunabilirligi,
uzun ömür vs..
genel olarak tüm termalllerde baski kafasi ömrü 20.000 baski adedi,,ama ctizende bu yaklasik 75.000. yani makinanin ömrü yaklasik 3 kat fazla,,(test sonuclarina bakmistim dergiden)

ben Shinko ucuz diye Shinko2145 aldim, Almanyada kagit ve ribon biraz pahali oldugu icin tr den siparis verdim, lakin ribonu taktigim da printer tanimadi,,buradaki satici bu pirinterlerde cok problem yasadiklarini ve en son ribonlarin kodlandigini bu yüzden sadece orjinal malzemelerle calisabilecegimi söyledi,, bizim ucuz diye tr den aldigimiz malzemede bize kaldi,,

(tr de satilan sey orjinal degilmiydi bi gidebilsem soracagim
ama,,)

Tarih: 28 Temmuz 2008, 20:47 - İp: 84.***.**1.25