egelibey84
egelibey84 (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sony Updr 200

merhaba sony updr 200 hakkında olumlu olumsuz bilgi almak istiyorum kart maliyeti arıza sorunu neticesi şu andaki fiyatı ve cihaz alındığında yanında isteğe göre hediye kartı veriliyormu ve ikinci el bir cihaz var 7 aylık garantisi duruyormuş 2,300 lira istediler bana çok geldi sizce şu anda bahsettiğim cihazın en fazla fiyatı nekadardır ikinci eli yani genel bilgi almak istiyorum şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Tarih: 23 Şubat 2011, 13:11 - İp: 85.***.**5.225
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm kardeş bende birbuçuk yıl önce almıştım ikinci el benimki 2 aylıktı ocaktan alınmış aradım ocağı onlarda doğruladı izmir karşıyakada foto K dan aldım. açılmamış 2 koli 2800 adet kart ve içinde 550 adet falandı 2.850 tl ye
aldım. bence çok güzel makina sağlam makina sonydr200 ama kart maliyeti yüksek daha yeni berkelden 5 koli sipariş verdim 384 tleden... ben sadece vesikalık basıyorum oyüzden etkilenmiyorum . amatör basmıyorum hem maliyet hemde makinamı niye yorayım. sizin dediğiniz makinanın durumunu bilmiyorum bu işler biraz şans işi . ama sıfır almanı tavsiye ederim . benim aldığım şartlarda makina bulamazsın biraz zor 1200 tl daha ver sıfırını al yada . acele etme yaza doğru yeni makinalar çıkıyor çıktıda mitsubuşinin birde bir başka makina daha var kart maliyeti 100 diyorlar acele etmesen daha iyi olur kardeş saygılar selamlar. (zonguldak) foto hayri manisa köprübaşı

#zonguldak' tarafından 23.02.2011 15:59:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Şubat 2011, 15:56 - İp: 46.***.**9.202
egelibey84
egelibey84 (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

abi dediğin gibi acele etmeye gerek yok haklısın zaten sony firmasının yetkili satıcısı ile görüştüm 2,300 liraya niye onu alacaksınki 2,600 lira ısıfr ve 2 yıl garantili dedi vede mitsubishide olabilir tercih sebebi maliyet olmaz benim için ben genelde vesikalık için kullanacağımdan kalite daha çok ön palana çıkıyor bakalım nasip

Tarih: 23 Şubat 2011, 16:53 - İp: 85.***.**5.225
  • 1