erkan_888
erkan_888 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sony Up-dr200 Dijital Fotoğraf Baskı Mak

arkadaşlar Sony UP-DR200 Dijital Fotoğraf Baskı Makinesi almayı düşünüyorumda bu makine hakkında bilgisi olan veya kullanmış olan arkadaşlar varsa makine hakkındaka yorumlarınızı yazarsanız sevinirim veya tavsiye edebileceğiniz başka bi ürün varsa şimdiden çok teşekkürler...

Tarih: 17 Mart 2011, 10:57 - İp: 85.***.**7.76
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm arkadaşım ben 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum . müşterilerim de memnun kurumlardaki devlet daireleride çok memnun hiç şikayet almadım şimdiyekadar bence oldukca profosyonel ve kaliteli . bunlar artıları.
eksileri = kağıt maliyeti amtör bakı için pahlı sadece vesikalık için kullanacaksan al derim saygılar hayırlı işler size.

Tarih: 17 Mart 2011, 13:47 - İp: 109.***.**2.27
erkan_888
erkan_888 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

vesikalık için düşünüyorum sağol kerdeşim verdiğin bilgiler için sizede hayırlı işler

Tarih: 17 Mart 2011, 14:26 - İp: 85.***.**7.76
cihanguler
cihanguler (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 5 Ekim 2011, 10:22 - İp: 88.***.**7.231
ziper
ziper (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba bizde fuji ask-1500 vardı ve kağıdını bulamadığımız için sony dr200 almıştık ve fuji ve sony arasında çok fark var bunu söyleyeyim sony yi ucuz kağıdı olduğu içinde almıştık ama yaklaşık 1 sene sonra kağıt fiyatları fujiyle aynı oldu :S
300 dpı da basıyor sanırsam fuji 600 sonyde fotoğrafa bakınca bi fluuluk var ve şimdi baktımda sen bunu martta yazmıssın ) sonuç olrak sonyi geçen ay bin tl ye verdik gitti...

Tarih: 6 Ekim 2011, 22:53 - İp: 78.***.**0.237
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Hayırlı akşamlar

10x15 amatör ve baskılar için en uygun cözüm
CİTİZEN 10x15 0.10-euro 0.25-Kr Daha ucuzu çıkarsa haber verin
Citizen kalitesini ançak Citizen kullananlar bilir

Teknoloji burada,Hayat burada kalite burada
Deneyin görün

www.beyatlifoto.com
Citizen Türkiye Distr.