ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sony Up-dr 150 Kağıt

1,5 Yıldır Sony up-dr 150 kullanıyorum.
kağıdı 1,5-2 ay öncesine kadar kolisini 239 ytl ye almış olduğum 10x15 kağıdı şu anda 352 ytl ye satıyorlar.
Dövizin Artışı Bahane ediliyor ama biliyorsunuzki döviz %50 artmadı.
Dövizin artışını fırsat bilerek yapmış oldukları zam ile biz kullanıcıları zor durumda bırakıyorlar.
Bizlere yapmış oldukları zammı biz müşterimize malesef yansıtamıyoruz.
Sizlerden ricam Kağıt aldığınız malzemeci aracılığı ile fiyat artışından dolayı yaşadığımız sıkıntıyı distribitör firmaya dile getirmelerini isteyebiliriz.
Benim gibi Sony kullanıcılarını bu zam karşısında boykota davet ediyorum.
Ankarada bu makinayı kullanan meslektaşlarım özelden tel. numaralarını yazarlarsa sevinirim.

Tarih: 29 Kasım 2008, 15:06 - İp: 88.***.**5.237
hakanfoto
hakanfoto (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

evet arkadaş bende aynı şekilde darfilm shinko da yaşıyorum
ve almayın diyorum kendilerine göre fiyat koyanlar kendileri malı satabiliyorsa satsınlar bakalım
yapmayalım baskılarını bakalım kime ne satacaklar

Tarih: 1 Aralık 2008, 11:11 - İp: 88.***.**1.97
fotoloji
fotoloji (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

gerçekten aynı dertten nbende şikayetciyim birazda bahane ediyoar
fırsat bu fırsat mecbur kullanıcılar diye düşünyorlar sony de gerçekten nerdeyse %50 zam yaptı

Tarih: 4 Aralık 2008, 15:32 - İp: 88.***.**1.130
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende shinko 9045 kullanıyordum ama son gelen zamdan hemen sonra bıraktım. haftada an az 2 rulo bitiriyordum. artık makinam yatıyor.

Tarih: 4 Aralık 2008, 16:03 - İp: 85.***.**5.21
fotoloji
fotoloji (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

konuş konuş boş bu makinaları bırakmak lazım

Tarih: 12 Aralık 2008, 16:27 - İp: 88.***.**5.23
valentsx
valentsx (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

bu alete başka bir kağıt uyduramıyoruz di mi ?

ben ayda 5-7 koli harcıyorum ama daha 2 ay önce zam yaptık 10 koli aldık erittik şimdi bi daha zam yaparsak olmayacak, anlaşmalı yerler var sabit müşteriler.. şimdi ne yapacagız bilemiyorum..

Tarih: 22 Aralık 2008, 11:10 - İp: 78.***.**9.162
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 18:14 - İp: 88.***.**8.253
firma34
firma34 (üye)
Ağrı / Firma

Suan da satıs fiyatı Ocak Eletronik'te 332 tl (kdv dahil )

Tarih: 2 Kasım 2010, 20:31 - İp: 85.***.**3.129
mergess
mergess (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

Selam arkadaşlar konu için baktım baya ama ilgili konu bulamadıgım içi buraya yazmak zorunda kaldım sony up-dr 150 termal print hakkında bir sorum olacak. çizgi çizgi çıkmasının anlamı nedir ? herhangi bir parçası mı degişecek yoksa bi ayarı falan mı var ya da ömrü mü bitti . Çünkü daha önce böyel bir sey yapmıyordu. yardımlarınız için şimdiden teşekürler

Tarih: 13 Aralık 2010, 12:10 - İp: 85.***.**3.6
  • 1