zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Shinko Chc-s9045

selam arkadaşlar elinde bu yazıcıdan olan arkadaşlar vardır kullanımı hakkında kalitesi baskı anlamında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar. karar vermemde etkili olacaktır saygılarımla. zonguldak.

[/IMG]

Tarih: 5 Ocak 2007, 20:37 - İp: 85.***.**9.154
bursevi
bursevi (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam meslektaşım aynı cihazları uzun zamandır arştırıyorum bu gün bende shinko ya karar kıldım sipariş verdim bu cihazı ve sony ve diğerlerinden mitsubishi nin sonuçlarını ayrı ayrı test ettim sonuçlar birbirine çok yakın hatta kağıt olarak shinko daha iyi gibi geldi fiatı daha uygun malzemesi bursada çok rahat bulunabiliyor dar filmin teknik desteğinden cihazı alanlar son derece nemnun ayrıca marmara bölgesini gezen malzemeci arkadaşlar bu bölgeye sony ve shinkonun daha çok kullanıldığını söylediler ben bunlara istinaden shinko dedim işallah yanılmayız hayırlı olur hayırlı işler...

Tarih: 9 Ocak 2007, 17:58 - İp: 85.***.**8.102
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

shınko ben yeni aldım daha iki rulo bitirmedim.istersen sana verebilirim piyasanın altına.neticeler çekimin iyi olduktan sonra korkma gayet güzel.ben dijital minilaba geçmeyi düşünüyorum onun için verebilirim yoksa işimi fevkalede görüyo

Tarih: 14 Ocak 2007, 18:11 - İp: 88.***.**6.18
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

baskı kalıtesı cok iyi diyebilirim..bende ondan kullanıyorum.malıyetı gayet makul.tavsıye ederim.

Tarih: 15 Ocak 2007, 10:52 - İp: 85.***.**0.21
  • 1