slpknt3cnr
slpknt3cnr (üye)
İstanbul / Amatör

Shinko Chc-s2145 Sorun Var . . .

dügün saLonu fotografcısıyız haLiyLe hızLı baskı gerekio bu yüzden Shinko CHC-S2145 adLı makinayı aLdık iLk 1 sene bir probLem oLmadı ama son 2 haftadır sürekLi paper jam 43 hatası werio kart sıkısıo ve ribon kesiLio baskıLarımız aksıo kartımız azaLıo bu sorun neden oLabiLir biLen biri Lütfen yardım etsin abiLerm şimdiden çok teşekkürLer.

Tarih: 5 Nisan 2009, 11:32 - İp: 78.***.**2.175
fretrap
fretrap (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm kardeş bende salonda termal kullanıyorum ben sorun yaşamdım eğer kart sıkışıyosa . kartı yerleştiriken boşluğunu almayı unutma yine yapıyosa makineyi açıp kapatırken merdanenin kartı aldığına emin ol rubon kopmasını bende yaşıyorum nemli ortamda makineyi çaliştırmassan sorun olmaz ben olmec op610 kullanıyorum ..ama bunların çalışma düzeni hepsi aynı

Tarih: 9 Haziran 2009, 15:36 - İp: 88.***.**1.125
shinko_tr
shinko_tr (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba,
Shinko baskı cihazınızla ilgili sorunlarınızı ,
cihazınızın seri numarası ve adres bilgilerinizle birlikte
teknik servisimize bildiriniz. En kısa sürede teknik destek verilecektir.

İyi günler dileklerimizle,

Şahin Saçlı
Silverlab Fotoğraf Baskı Çözümleri Ltd.Şti
Teknik Destek Telefonları:
0212 520 46 72
0212 520 06 66 (3)
[email protected]

Tarih: 9 Haziran 2009, 21:31 - İp: 78.***.**8.68
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:37 - İp: 88.***.**8.253
  • 1