catapat
catapat (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Shinko Chc-9045 Termal Baskı

slm degerli meslektaslarım ben baskı cihazım shinko malum dier baskıları labaratuara bastıryom acil işleri shinkoyla basıyorum ama iş yerim biraz soguk ve baskıda lekeler oluyo sizdede oluyomu aynı soun yoksa sade shinko baskıdamı yani sizin termallerde boyle bi sorun varmı yada soguktan diilde baska şeydenmi oluyo sadece fotografcı olanlar cvp yazsın amatörler zaten herseye karısıyo meslek bitiyo yasım 34 şimdiden ek iş napabılırım onu dusunyom devlet kendi eliyle bu meslegin sonunu zaten hazırlıyo dijitalde cıkınca bu surec hızlandı yasım belkı sıze gore genctir ustalarım ama ben banyo kokusunu özluyorum ben filime yapılan kalem rutusu özluyom ben banyo kokusunu ozluyom amcalarım anlatırdı ilk renklıyı nası bastıklarını renkli filtrelerle hala onlardan bi hatıra saklıyorum konuyla alakası yok yazdıklarımında icimden geldi şimdiden tesekkurler yorumlarınızı beklıyorum eski ustaları anma adına

Tarih: 13 Ocak 2009, 19:25 - İp: 88.***.**9.33
bestami
bestami (üye)
Hatay / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadasım bence lekelerin 3 nedeni olur birincisi rulo da toz olabilir veya kagıtta bir toz olabilir yada iç kısmında toz olur bu üç neden baskıda olur
baska bir alternatifde makinede sorun olabilir onuda servis halleder
geçmiş olsun insallah çare olmustur

Tarih: 12 Şubat 2009, 18:20 - İp: 81.***.**0.73
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

abim bende de o sorun oluştu bir ara. ben tozdan şüphelendim ve makinaım üzerine havlu koydum. makinanın üzerinde toz bezi varmı veya havlu. bende havlu var havluyu hiç eksik etmiyorum. toz bunun düşmanı.

Tarih: 12 Şubat 2009, 20:08 - İp: 88.***.**6.106
shinko_tr
shinko_tr (üye)
İstanbul / Firma

Değerli Müşterimiz,

2004 yılından beri Darfilm tarafından temsil edilen SHINKO ürünlerinin Türkiye Temsilciliği firmamız Silverlab’a verilmiştir.

Firmamız sezon itibarı ile işlerimizin düşük olduğu şu günlerde SHINKO Termal Printer kullanıcılarına bir DESTEK vermek gayesi ile;

“Ücretsiz Bakım Günleri” düzenlemiştir.

SHINKO CHC-S9045 baskı cihazı kullanıcıları:

Cihazınızın periyodik bakım ve yeni yazılım güncellemesi sadece kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak üzere ücretsiz yapılacaktır. Böylece cihazınızın baskı kalitesi artacak, sezon öncesi bakım ve program güncellenmesi tamamlanmış olacaktır.

Eğer cihazınızda bir arıza var ise;

gerekli durumlarda size bilgi verilecek ve sadece yedek parça ücreti talep edilerek teknik servis ücreti kesinlikle alınmayacaktır.

Yoğunluk olmaması için, lütfen cihazınızı göndermeden önce teknik servisimizle irtibata geçiniz.

Saygılarımla,

Sahin SAÇLI

Silverlab Digital Fotoğraf

Baskı Çözümleri Ltd.Şti.

0212 520 06 66 (dahili 121-123)

0212 520 46 72

[email protected]

www.silverlab-digital.com

#shinko_tr' tarafından 09.03.2009 09:02:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Mart 2009, 09:04 - İp: 85.***.**7.172
rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım bende aynı makineyi bayburtda kullnanıyorum bilirsin buraların soğuğu meşurdur ssğukdan olsa bende de olurdu aynı sorun. lekeler bestami arkadaşımızın dediği nedenlerdendir. şahin saçlı bey inde yazdığı gibi makineni yolla 2-3 gün içinde bakımını yapıp gönderiryorlar. bendede geçen yaz netsizlik sorunu olmuştu sağolsunlar bakımını yapıp gönderdiler. ilk günki gibi güzel baskılar yapmaya devam ediyor. kolay gelsin hayırlı işler.

Tarih: 22 Mart 2009, 10:48 - İp: 88.***.**3.163
esilka92
esilka92 (üye)
İstanbul / Amatör

Shinko 9045 i salonda kullanıyorum genellikle fotoğraflar bulanık çıkıyo 15x23 basıyorum fotoğraf makinem de bi sorun yok ne yapmam gerekir = [email protected]

#esilka92' tarafından 15.11.2009 16:14:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Eylül 2009, 18:41 - İp: 78.***.**8.57
  • 1