foto_ysn
foto_ysn (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Mıtsubishı Cp9550dw-s Termalprinter

SELAM ARKADAŞLAR ELİMDE MİTSUBİSHİ CP 9550DW -S KIOSLU EKRANLI PRİNTER TERMAL VAR HER BASKI DA BİR TANE BASIYOR ( PAPER/INK RIBBON ) IŞIĞI YANIYOR VE İKİNCİ BASKIYI YAPMIYOR ÇIKTIYI VERMİYOR AÇ KAPA YAPIYORUM POWER DÜĞĞMESİNDEN TEKRAR BASIYOR TİNE KAĞIT TAKIYORBÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞAN VARMI SAYGILAR

Tarih: 18 Aralık 2008, 11:34 - İp: 88.***.**4.151
nurfoto41
nurfoto41 (üye)
Kocaeli / Firma

ya bu mıtsubıshınn allh cezasını versın bendede sureklı arıza cıkarıyordu rubon kopartır kagıt takar makas kesmes herişimi 10-15 ve vsllerımı onda basarım bu 2, alt unıte degıstı
sureklı hata verıyordu gıttı eftaşa geldı gıttı geldı oredakıalrde bıktı artık alt unıte yolladılar ama 2,3 ay sonra tekrar yapmaya basladı bend kımseye onermıyorum aretık eyy duyunn eftaş....... saygılar

Tarih: 20 Aralık 2008, 12:48 - İp: 78.***.**8.11
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

allah allah bendede var ben alalı 8 ay oldu tık demedi bence sizde hata var kartı takarken dikkat etmeniz gerekiyor ben 10x15 kart söküyorum 15x21 takıyorum hiç bişey olmmuyorr

Tarih: 22 Aralık 2008, 12:34 - İp: 88.***.**4.102
cem50
cem50 (üye)
Ankara / Amatör

Termal makinalarda ribon ve kağıt kanallarında sensörler vardır bunların gözleri kirlendiginde saglıklı çalışmazlar,
bu mitsubihi ye has birşey degil satıcılar sattıkları makinaları tanımadıkları için size anlatacakta bir şeyleri malesef olmuyor,
sensörlerin yerlerini ögrenip belirli aralıklarla temizlerseniz genelde bir sıkıntınız olmaz,
makinanın kullanıldıgı alanda aşırı ısı farklılıgı ve nem fazlası ,
sensör ve ısı lambası için sıkıntı yaratır (ribon yırttıgını belirten arkadaşım içinse ribon nemden dolayı yapışmıştır yoksa ribon jelatinin elle bile kolay yırtılan bir yapısı yoktur)

Tarih: 23 Aralık 2008, 17:03 - İp: 88.***.**3.162
sbnsn
sbnsn (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım önemli bir arıza yok. arıza baskı yerinden değil, ekranda ki programdan kaynaklanıyo. programdaki sorun ise, makinanın içinde basılmamış kapıtlardan kaynaklanıyo. makinanın içindeki resimleri sil be makinayı resetle. düzelir.

Tarih: 12 Ocak 2011, 12:23 - İp: 88.***.**0.143
basri1977
basri1977 (üye)
Yurtdışı / Amatör

sayin arkadaslar hepinize merhaba. ben mitsubischi cp9550dw isimli fotoprinteri yeni aldim. ama kutusundan vista icin cd çikmadigi gibi, kullanim klavuzuda belçikada olmam nedeniyle turkce degil. sizlerden ricam vista için bunun yazilimi ve turkce kullanim klavuzu. yardimci olabilirseniz cok ama cok sevinirim. dileyen olursa bana mailde atabilir. adresim:
[email protected]

simdiden yardimci olacaklara cok tesekkur ederim...

Tarih: 27 Haziran 2011, 02:46 - İp: 109.***.**7.248
  • 1