seco35
seco35 (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Mitsubishi 9550dw Kagit Takma Sorun

Bugun ups ile Mitsubishi 9550dw printer geldi ribon ve kagidi taktim fakat durmadan papier-ribon isigi yanip sonuyor nerede hata yapiyorum anlamadim taktigim kagit rolu 13x18 bu konuda yardimci olabilecek var mi aranizda

Tarih: 6 Şubat 2009, 23:16 - İp: 88.***.**9.13
gencayyyyy
gencayyyyy (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

ya kagıt oturmamıstır tam yerıne yada rıbon.eger her ıkısındende emınsenız baskıyı prınt ederken baskı ebatını 13x18 olarak belırlememısınız demektır. herhangı bır arıza soz konusu degılse tabı. cozemezsenız sorunu
[email protected]

Tarih: 9 Şubat 2009, 01:39 - İp: 88.***.**8.83
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence baskı print dedikden sonra 13x18 getir sorun orda
iyi çalışmalar

Tarih: 9 Şubat 2009, 09:44 - İp: 88.***.**8.178
seco35
seco35 (üye)

zannedersem sorunu buldum bana gonderdikleri ribon numarasi ck9318 bendeki printer cp9950dw buna uyan ribon ck9057 adamlar yanlis gondermisler mail attim daha cevap gelmedi saticinin basta dedigine gore 6 a garantie veriyor daha sonra satan yeri aradim 1 yil dedi nasil oluyorda turkiyede 2yil oluyor acaba adamlar bize burada 1 yil diyorlar indiriyorlarmi garantiyi nedir bunun uluslar arasi garantie suresi ne kadardir acaba?

Tarih: 9 Şubat 2009, 17:49 - İp: 88.***.**9.190
gencayyyyy
gencayyyyy (üye)

dunyanın heryerınde artık garantı suresı 2 olarak kanunlasmıstır.fakat turkıyede özel olarak yurtdısından gelen urunlere bazı fırmalar 1 yıl garantı verebılıyor.

Tarih: 9 Şubat 2009, 22:08 - İp: 88.***.**8.83
seco35
seco35 (üye)

gencayyyyy arkadasim ben turkiyeden degilim belcikadayim avrupanin gobeginde belcikada yasiyorum adamalar 6 ayla 1 yil aasinda bahsediyorlar dediklerine gore profesyonel malzemelerde 1 yil diyorlar anlamadim gitti hala adamlardan mail gelmedi sence bu gonderdikleri ribon yanlismi degilmi ne dersin

Tarih: 9 Şubat 2009, 22:29 - İp: 88.***.**9.190
gencayyyyy
gencayyyyy (üye)

bene garanti işi sacma.turkıye gıbı bı yerde bıle her urune 2 yıl garantı verılıyor.yanı buna profesyonel urunlerde dahıl. rıbon ısıne gelınce ben rıbonun yanlıs oldugunu dusunmuyorum.tekrar dıyorumkı prınt etmeden once baskı batını 13x18 olarak sec oyle prınt de. sendekı cıhazı pc ye baglayıp mı kullanıyosun yoksa mıtsubıshi clıck dıye bı modelı var kendı monıtoru olan o mu var...

Tarih: 10 Şubat 2009, 22:07 - İp: 88.***.**8.83
seco35
seco35 (üye)

Bendeki cihaz kioslu degil pc ye bagliyorum dusundugum gibi ribondanmis yani kioslu modelin kagidini gondermisler mail geldi hatali gonderdiklerini anlamislar yenisini gonderdiler taktim direkt calisti simdi eskisi elimde kaldi onu almadilar acilmsi diye herhalde ribonlara baktigimda gorunus olarak ayni gibi peki bunu printer nasil anliyor farkini bu yeni taktigim ribon bitince icindeki rola bu kioslu modelin icini sarsam bu sekilde yanlis olan calisirmi yani bosalan ribonu cikartim uzerine obur ribonu sarsam olur mu calisir mi yada satmaya kalksam alan olur mu acik diye belki kimse almaz

Tarih: 11 Şubat 2009, 17:47 - İp: 88.***.**9.35
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 18:00 - İp: 88.***.**8.253
svdf
svdf (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

peki ozaman bende size başka bişey sorayım 10x15 13x18 15x21 bunların fiyatını yazabilrmisiniz kaçtan alıyosunuz, kutusunu 95 $ dan alıyorum 10x15 siz de bi iyat yazarmısınız?

Tarih: 18 Mart 2010, 13:20 - İp: 78.***.**0.33
seco35
seco35 (üye)

13X18 100 euryo geliyor vergisi ile

Tarih: 24 Mart 2010, 22:03 - İp: 83.***.**5.195
  • 1