kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Linemaxs Baskı Sistemi Bilgi?

arkadaşlar konya fotografcılık adı altında satıcılar geldi aşağıdaki linkte verdiğim makinaları tanıttılar. ben tam tatminkar olmadım. bu baskı makinası hakkında bilgisi olan varmı.

LİNK.......

Tarih: 26 Kasım 2008, 13:53 - İp: 88.***.**1.16
mavilimmavilim
mavilimmavilim (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 4 aydır kullanıyorum vesikalıkları sütütyo resimlerini ve amatör resimlerin hepsini basıyorum renk ayarını kendim yaptıgım için çok muhteşem baskı alıyorum termalden daha iyi benim görüşüm bu tavsiye ederim ...

Tarih: 10 Ocak 2009, 10:51 - İp: 88.***.**2.9
ojek
ojek (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

ben starlex makine almayı düşünüyorum nerden bulabilirim cevap bekliyorum

Tarih: 31 Ocak 2009, 14:36 - İp: 88.***.**0.230
farukoguz
farukoguz (üye)
Hatay / Profesyonel Fotoğrafçı

Yanlış degerlendirme yapmışım...

#fotofaruk' tarafından 10.06.2009 14:24:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Şubat 2009, 17:33 - İp: 78.***.**4.122
farukoguz
farukoguz (üye)
Hatay / Profesyonel Fotoğrafçı

Ynlış Değerlendirme Yapmışım

#fotofaruk' tarafından 10.06.2009 14:25:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Şubat 2009, 17:34 - İp: 78.***.**4.122
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 9 Şubat 2009, 09:55 - İp: 88.***.**3.195
kurumali43
kurumali43 (üye)

Gelelim sadede buraya gelen pazarlamacı bu linemaxs baskı sistemine 2,500 ytl dedi. ben linemaxs ı inceledim . adamlar hp photosmart yazıcının etiketlerini sökmüşler kendi etiketleri ile termal injekt diye 2500 ytl gibi bir paraya bizlere satacaklar. yok öyle yağma. ben aynı cihazı 600 ytl ye yanında 1000 (bin) adet 10x15 kağıt, ayrıca 6 adet 100 er ml lik mürekkeplerle buldum. bu gün yarın alacağım. öyle eşeği boyayıp zebra diye satmak yok. arkadaşlar kanmayın bunlara.

Tarih: 22 Şubat 2009, 10:18 - İp: 78.***.**7.238
nightwolff
nightwolff (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sakın almayın arkadaşlar... gerçekdende düzenbaz insanlar ben hata yaptım aldımm sakın siz kanmayın...

Tarih: 24 Şubat 2009, 01:17 - İp: 88.***.**2.59
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

biz istanbula hiç makina satmadık biraz yalan olmuyormu arkadaşlar öyle cilalayıp boyalayıp makina felan satmıyoruz yazan arkadaş istanbulluyum diyor ama biz istanbula baskı makinası satmadık öyle boyala cilalada yapmıyoruz biz boyacı degiliz çünkü

Tarih: 26 Şubat 2009, 19:53 - İp: 88.***.**1.150
kurumali43
kurumali43 (üye)

sattığınız cihasın iç ve dış fotoğraflarını eklermisin konyafoto . 1 iç 1 dış fotoğraf yeter

Tarih: 26 Şubat 2009, 20:22 - İp: 88.***.**6.212
bbcimen
bbcimen (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

kurumalı43 arkadaşım sen mail. adresini yaz ben sana yollayım resimleri ben aldım konyadan linemax dediklerini

Tarih: 27 Şubat 2009, 09:37 - İp: 88.***.**9.244