mertkaratas
mertkaratas (üye)
Karabük / Firma

Hangi Marka Almalıyım Yardm Lütfen... ??

iyi günler arkadaşlar termal baskı makinesi almak istiyorum forumu araştırdım ama bir karar veremedım sony mi citizen mi copal mı shinko mu almalıyım lütfen yardımcı olun... hangisi baskıda dah çok arıza veriyor yada hangisinin termal baskı kafası çabuk bozuluyor bilen varsa lütfen yazsın başımın ağrımasını istemiyorum

Tarih: 31 Ağustos 2010, 00:35 - İp: 88.***.**7.234
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 3 sene önce sony termal updr 150 aldım ve gayet memnunum ama minilab ların yerini tutmaz(gidensene agfa d lab 1 aldım) kısacası sana termalerde tavsiyem sony bulursan updr 150 taş gibi makine şimdiye kadar hiç bir sorun çıkartmadı acele işlerimi onunla basıyorum

Tarih: 31 Ağustos 2010, 15:58 - İp: 78.***.**9.42
digitekfoto
digitekfoto (üye)
İstanbul / Firma

1.baskı makinesi alırken öncelikle devamlı kagıdını bulabilmeniz
2.makinenin kalitesi
3.fiat politikası
bunlara çok dikkat edin zaten türkiyede 5,6 marka var bunları kullanan arkadaşlar memnun olanları da var olmayanlarıda ısrarl bazı markaları meslektaşlarına tavsiye eden var 3 sene önce aldıgın makinenin kagıdı ne kadardı şimdi ne kadar herşey makineyi satana kadar degil önemli olan sonrası
benim tavsiyem öncelikle bu saydıgım özellikleri meslektaşlarınıza sorun senede 5,10 defa fiat degiştiren firmalardan uzak durun.

Tarih: 2 Eylül 2010, 09:25 - İp: 85.***.**3.66
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

mıtsubishi al kardeşimm

Tarih: 5 Eylül 2010, 09:20 - İp: 88.***.**3.158
fotoece.com
fotoece.com (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben sürekli olarak 3 yıldır cıtızen kullanıyorum iki makinada sürekli çalışıyor ortalama haftada 300 yada 400 arası baskı alıyorum zaten termal makinalar düğün dernek işleri için kullanılıyor ağırlıklı olarak o yüzden cıtızen tavsiye ederim sıkıntı çıkarmıyor ama bunu getiren iki firma var bunlardan bi tanesi pek öyle esnaf değiller ama diğeri oldukça iyi diebilirim bu piyasada olduğum için söyleyebilirim yazın bazı dönemlerinde kağıt sorunu yaşayabilirsin ama tedbirini önden alırsan hiç bi problem olmaz hayırlı işler diliyorum

Tarih: 1 Kasım 2010, 14:58 - İp: 92.***.**0.36
  • 1