vusaloo
vusaloo (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Frontier 350 Sorunu

Merhaba benim Frontier 350 makinem var, proqrami bozulmus nasil silip yeniden kura bilirim onun programini ve nerden bule bilirim programini? Lutfen yardimci olun... Simdiden tesekkurler

Tarih: 2 Ekim 2009, 11:25 - İp: 91.***.**4.65
vusaloo
vusaloo (üye)
Yurtdışı / Meraklı

kimse en kucuk oneride bile bulunmamis yaaa.... Ama yinede tesekkurler...

En azindan bu makine icin hangi program kullanildigi diyen biri olursa sevinirim... tekrar tesekkurler

Tarih: 2 Ekim 2009, 16:58 - İp: 91.***.**4.65
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:20 - İp: 88.***.**8.253
vusaloo
vusaloo (üye)
Yurtdışı / Meraklı

simdi bu uyari niye? Yalnis mi konu?

Tarih: 4 Ekim 2009, 06:51 - İp: 91.***.**5.30
umut1212
umut1212 (üye)
Bingöl / Stüdyo Fotoğrafçısı

geçmiş olsun.programı servis kurabilir.bendede 330 frontıer vardı programda sorun vardı..ben kendim yukleyebilirmiyim diye sordum olmaz dediler.servis gelip yenıden yukledi

Tarih: 4 Ekim 2009, 09:38 - İp: 78.***.**2.52
vusaloo
vusaloo (üye)
Yurtdışı / Meraklı

neden olmazmis? programin bi adini soyliyen olsa nasil kuruldugunu da oyrenib burada anlatirim

Tarih: 4 Ekim 2009, 09:42 - İp: 91.***.**5.30
atasu
atasu (üye)
İçel / Firma

Arkadaşım programın adı FDIA yazılımının A1 numaralı program bu A1 Frontierin üzerindeki yazılım ana yazılım ayrıca B1,B9,B14 programlarıda lazım ve Dijitalden resimleri yollaman için C4/C5 de lazım umarım bulursun biraz zor hepsini bulman.Ayrıca Frontiere yüklenen A1.B1.B9.B14 ün yüklenmesinde yardımcı olamam ama C4/C5 in yüklenmesinde yardımcı olurum.Kolay gelsin şimdiden

Tarih: 5 Ekim 2009, 13:37 - İp: 94.***.**4.99
vusaloo
vusaloo (üye)
Yurtdışı / Meraklı

bunlar Driver-mi?

Yoksa Programmi?

Ezmain programi ne?

Bir arkadasda Printer uzerinde 7.7 ox-170 yaziyor bu ne anlama geliyor?

Tarih: 5 Ekim 2009, 13:53 - İp: 91.***.**1.92
atasu
atasu (üye)
İçel / Firma

Bunlar brogram arkadaşında yazan versiyonu a1 programının versiyonu.Senin makinanın yanında sana hiç disket ve cd vermedilermi?

Tarih: 5 Ekim 2009, 14:21 - İp: 94.***.**4.99
vusaloo
vusaloo (üye)
Yurtdışı / Meraklı

makine bana ikinci el olarak geldiyi icin yok

A1 -programin ismi yani?

Tarih: 5 Ekim 2009, 14:23 - İp: 91.***.**1.92
atasu
atasu (üye)
İçel / Firma

Arkadaşım bu yükleme olayı bilgisayara windows yüklemeye pek benzemiyor uzman birininden yardım alman lazım hatta işin uzmanına kurdurman lazım bir programı yanlış yada sırasını yanlış yüklersen sistemin yiine sorunlu çalışır o yüzden teknik servis elemanından yardım almanı tavsiye ederim eğer yurtdışı görünüyorsun pek sanımıyorum yurtdışı olduğunu ama Türkiyedeysen eğer Fujifil Türkiye (Filmat) ile iletişime geç sana yardımcı olsunlar.Eğer gerçekten yurtdışındansan boşuna bu sitede vakit harcama burda senin probleminin çözümü mümkün değil

Tarih: 5 Ekim 2009, 15:57 - İp: 94.***.**5.215