quetm
quetm (üye)
İstanbul / Amatör

Fotograf Yazıcısı Tavsıye Eder Mısınız?

Arkadaslar ben bıyerde calısmaya baslıyacam ve haftada 100e yakın baskısı cıkarmam gerekecek dıye tahmın adıyorum, tabıkı malıyet cok onemlı benım ıcın ve makınenın dayanıklıgı, baskı kalıtesı... cıkaracagım boyut ıse genelde '''A5''' bana nasıl bır bakıne tavsıye edersınız...

malesef bır fotografcıya gıdemıyorum yanı mecbur kendım baskı yapmam gerek...

arastırmama gore epsonun makınelerı cok tavsıye edılıyor ama model hakkında tam karara varamadım. ancak ogrencı oldugum ıcın malıyet bıraz dusuk dusunursenız sevınırım

tavsıyelerınızı beklıyorum...
ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım...

#quetm' tarafından 05.05.2010 19:01:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mayıs 2010, 03:06 - İp: 85.***.**0.171
transferbaski
transferbaski (üye)
Konya / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 7 Mayıs 2010, 07:47 - İp: 95.***.**8.72
sorcevapla
sorcevapla (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

LÜTFEN SOR CEVAPLA YAPMAYINIZ.
FORM SİTESİ BU DÜZEYSİZLİKLER NEDENİYLE
KULLANILAMAZ HALE GELMEKTEDİR.
Sor cevapla ile iş olmaz

Tarih: 11 Mayıs 2010, 09:40 - İp: 95.***.**6.214
kaanaksu
kaanaksu (üye)
İstanbul / Amatör

benim bildiğim kadarıyla bimeksde kampanya vardı 100 adet fotoğraf çıktısı 10 lira
ayrıca media markette ucuz diyorlar...

Tarih: 23 Mayıs 2010, 18:25 - İp: 81.***.**8.177
quetm
quetm (üye)
İstanbul / Amatör

malesef disarda baski yaptiramyorum, kaldiki yaten yurt disindayim

tesekkurler oneriniy icin..

Tarih: 24 Mayıs 2010, 14:34 - İp: 212.***.**7.13
quetm
quetm (üye)
İstanbul / Amatör

herkese tesekkur ederım epson px 710 aldım vede kolay kartus sıstemı aldım suan bır problemım yok bu makıne ıle ısteyen olursa bıldıgımı paylasabılırım arkadaslar...

Tarih: 15 Haziran 2010, 03:01 - İp: 85.***.**0.171
bedava-shop
bedava-shop (üye)
İstanbul / Firma

hıtı kullanın

hızlı ve ekonomik maliyet... tavsiye ederim

(yardımcı olabilirim)

Tarih: 15 Haziran 2010, 18:12 - İp: 85.***.**7.74
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

SONY UP-DR 200 tavsiye ederim.
Rulo değiştirmeden hem mat, hem parlak kart baskı yapabilmenize imkan sağlayacaktır.

Tarih: 6 Temmuz 2010, 13:09 - İp: 78.***.**3.226
pankus
pankus (üye)
Bursa / Firma

Dostum merhaba. Biz Bursa da epson satıcısıyız ve bu yazıcılara harici kartuş sistemi entegre ederek baskı maliyetlerini çok aşağıya çekiyoruz. Çok fazla fotoğrafçı sistemimizi kullanıyor. İletişim bilgilerini verirsen sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorum... İyi çalışmalar...

Tarih: 8 Temmuz 2010, 11:40 - İp: 88.***.**2.231