enginjp
enginjp (üye)
Çankırı / Firma

Fotoğraf Yazıcı Seçimi

merhaba sıra geldi bir yazıcı almaya arkadaşlar ben bir foto yazıcı almak istiyorum ama hangisi? yapmak istediğim genelde vesikalık ve saat içi asker fotoları vb. kafama yatan epson r 200 var ama özellikleri nasıl foto kalitesi maliyeti nedir işimi görürmü? bilmiyorum a4 baskı maliyeti? bu yazıcıyı kullananlar varsa bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. [email protected]

Tarih: 22 Kasım 2005, 11:18 - İp: yok
enginjp
enginjp (üye)
Çankırı / Firma

arkadaşlar içinizde foto yazıcıyla vesikalık yapan varmı? varsa hangi marka yazıcı 10x15 foto kağıt+baskı fiyatı A4 foto+ baskı fiyatıkağıt yardımcı olursanız sevinirim. [email protected]

Tarih: 25 Kasım 2005, 10:47 - İp: 85.***.**2.230
fotoklas
fotoklas (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım ben bu işi yapanların yanında çalıştım resim basmak için en iyi yazıcı hp dir ayrıca bunu kendi kartuşuyla kullanırsan maliyet büyür ama tam kalite alırsın bu arada normal dolumlu kartuşta kullanabilirsin dolumlu kartuş satan kişilerle görüşürsen onlar yardımcı olur sana hp yazıcı resimi en yumuşak basandır epson ise en sert basan yazıcıdır ne yaparsan yap epsonun baskısını yumuşatamassın ayrıca çalıştıgım iş yerinden aldıgım 2 ci el bu iş için yapılmış yazıcı hp vardır almak isteyen olursada satarım

Tarih: 15 Eylül 2009, 02:51 - İp: 85.***.**6.9
piem
piem (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

selam arkadaşlar yazıcı demişken photoshop magazin üyelerine bedava hp yazıcı veriyormuş sanırım. Doğruluğunu tam araştırmadım ilgilenenler bir göz atsın.

Tarih: 23 Eylül 2009, 16:31 - İp: 78.***.**2.121
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende de Hp yazıcı var. hatta 1 adette yedeğim var. çok güzel baskıları var. isteyenlere msnden destek veririm [email protected] sadecefotografcılar eklesin

Tarih: 23 Eylül 2009, 17:09 - İp: 85.***.**9.121
beachturk
beachturk (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar bende bir adet fotoğraf yazıcı almak istiyorum ancak tam karar veremedim hangisinden almalıyım sizce epsonu tavsiye eden çok iyi bir marka mıdır epson ?fotoğraf yazıcı

Tarih: 31 Temmuz 2012, 16:30 - İp: 88.***.**1.216
murtikan
murtikan (üye)
İstanbul / Amatör

fotoğrafçıların hemen hemen hepsi epson kullanıyor. Sadece baskı alacaksanız epson stylus photo p50, eğer tarayıcı, fotokopi, kart girişi ve usb girişleride olsun derseniz, o zaman px660, px700-710-720-730 modellerden birini öneririrm. Ayrıca fax isterseniz px800-810-820-830 modellerinde fax özelliği mevcuttur. bu makinelerle birlikte cescesordan 801-806 kartuş dolum seti alın bu setin içeriğinde kolay dolum kartuşları ve bunları 6 kere falan dolduran mürekkepler mevcut bunlarla çok uygun baskılar alırsınız sadece mürekkep bittikçe yenisini alırsınız. Kağıt olarakta cescesorun sattığı rovi marka 280 gr premium parlak fotoğraf kağıtlarını öneriyorum bu kağıtların yüzeyi çok parlak müşteriler çok beğeniyor .Ama hepsinden önemlisi yüksek emiciliği sayesinde uzun süre suda bile bekletseniz fotoğraflarda akma solma gibi sıkıntılar olmuyor. uzun oldu inşallah yardımcı olabilmişimdir bu konuda yardım isteyen herkese seve seve yardımcı olabilirim mailim aşağıda

[email protected]

Tarih: 1 Ağustos 2012, 16:40 - İp: 88.***.**3.198