acemi usta
acemi usta (üye)
Zonguldak / Meraklı

Epson Yazıcı İçin Yardım

Arkadaşlar,yanlış yere başlık atmışım,sonradan fark ettim.Yeni birçok amaçlı Epson stylus Photo Rx 600 fotoğraf yazıcısı aldım.baskı çözünürlüğü 5760x1440 dpi, tarayıcı çözünürlüğü 2400 x4800 dpi.Ancak bir türlü istediğim ayarlarda ve kalitede fotoğraf çıktısı alamadım.Bu yazıcının ayarları hakkında bilgisi olanlar lütfen beni aydınlatsınlar.Hangi ayarları nereden yapılıyor ve hangi ayarlarda hangi kağıtlara en iyi baskı yapılabiliyor.Yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar.

Tarih: 21 Şubat 2005, 16:06 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Ne yaptığınızı daha detaylı yazarsanız yardımcı olabiliriz bilgisayarınızdan yazıcının menü ekranını açın kalite ayarı olarak photo yu seçin baskı için fotoğraf kağıtlarından kullanıyormusunuz

Tarih: 21 Şubat 2005, 17:56 - İp: yok
fotoemir
fotoemir (üye)
Düzce / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba degerli meslektaşım baskı öncesigeçmen gerekir önce photoshopiçiden dosya tıkla ön izleme aç page setup a bas sonra kart boyutunu ve shetborderles tıkla yazcıya tıkla

özelliklere tıkla (best photoyu) type yazanyere: photo paper.size yazanyere:A4 21+297m seç: prin options photoenhance seç Orientation potraid seç sonra hepsine tamam de resim kadraji birazda ufalt sonra prit ve tamam baskı işi olmuştur.aslında bunları bilgisayardanda ayarlarını yapıp direk baskıya geçebilirsin daha fazla bilgiçin bana veya epson a telefon açabilirsin gsm:0 555 349 49 13 foto EMİR DİJİTAL FOTOGRAF STÜTYOSU DÜZCE /ÇİLİMLİ

Tarih: 2 Mart 2005, 16:24 - İp: yok
  • 1