damla43
damla43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Epson Stylus Photo Px700w

slam arkadaşlar. son zamanlarda araştırmalarım sonucunda bazı arkadaşların otoreset kartuş uyumlu yazıcılarla vs. ve amatör işlerinde çok kaliteli ve hesaplı sonuçlar aldıkları hakkında izlenimlerim oldu. bana biraz basit ve kısa vadeli bir çalışma olarak geldi aslında. özellikle Epson Stylus Photo PX700W yazıcının sorunlu bir cihaz olmasına rağmen popüler bir cihaz olduğunu izledim. bu alanda çalışan veya araştırması olan arkadaşlar var ise onlarında izlenimlerini ve görüşlerini merak ediyorum .

Tarih: 4 Eylül 2009, 01:45 - İp: 85.***.**1.88
aubergine
aubergine (üye)
İstanbul / Firma

bana sorarsan Epsonun miladıdır PX700W ve PX800 makinaları. hem tasarım hem baskı olarak mükemmeldir. Biz fotoğrafçılara kitli olarak satıyoruz ve çok memnunlar sorun yok yani. Kaliteli baskı arıyanlar için mükemmel bi ürün

Tarih: 29 Aralık 2009, 18:10 - İp: 88.***.**1.197
fotoerkoc
fotoerkoc (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben de epson kullanıyorum memnunum fakat resimler solma yapıyor bi süre sonta ne yapmak gerekiyor sizde de solma oluyormu.

Tarih: 4 Nisan 2011, 11:01 - İp: 88.***.**8.93
transferbaski
transferbaski (üye)
Konya / Firma

Merhaba;
Yazıcınızın sorunlu olmasından bahsetmişiniz. Ancak ne tür bir sorun var bunu açıklarsanız yardımcı olabiliriz. Fotoğraf kalitesini yakalamak için öncelikle iyi bir mürekkep ve fotoğraf kağıdına ihtiyacınız vardır.

Resimde de göreceğiniz üzere besleme ünitesi dahil sistemler uygulayabilirsiniz.

Sormak istedikleriniz ve sorunlarınızı açıkça yazarsanız size bilgi vermekten memnun olacağımızı bilmenizi isterim.

Saygılarımla
Transfer Baskı

Tarih: 5 Nisan 2011, 00:11 - İp: 88.***.**7.38
  • 1