kaplan0734
kaplan0734 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

E-filming Carrier Bilgi Paylaşımı

E-FİLMİNG CARRİER KULLANAN ARKADAŞLAR SORUNLARIMIZI BİLGİLİERİMİZİ PAYLAŞARAK ÇÖZELİM.BENİM VESİKALIK BASKIDA HER KARE AYNI DEGİL VE CONTRAST PROBLEMİ VAR AZ BU SORUNU ÇÖZMÜŞ OLANLARLA GÖRÜŞEWLİM TŞK.

Tarih: 23 Mart 2008, 18:47 - İp: 81.***.**5.16
fotodilan
fotodilan (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba kaplan,Cerriyer konusunda çok çok iyi olan Bülent Tütün ün telefon numarasını vereyim, o arkadaş sana yardımcı olur. 05322162539 hoşçakal

Tarih: 24 Mart 2008, 10:22 - İp: 85.***.**0.46
kaplan0734
kaplan0734 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

tşk. kolay gelsin

Tarih: 24 Mart 2008, 11:06 - İp: 81.***.**5.16
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba arkadaşım

Aldığın yeri sorumlu tutmalısın.Kimden almışsan Teknik yardımıda ondan istemelisin

Yoksa sn. Şaşkın ve kendini bilmez arkadaşımızı tavsiyesine
uyarsan.Ne mask kalır ne program

Bulent Tütünçü arkadaşımız bir servis lelmanı değil.Rastlantılar sonuçu Lcos carrieri iyi öğrenip işini takip eden.Sizlerden fazla bilen birisi değil

onun için kimsenin haddine değil size tasviyede bulunmak

Siz yinede aldığınız yerden yardım isteyin.ve bu yönde teşebüste bulunun.çünkü onlar sorumludur
ve yardım etmeye meçburdurlar

saygılar

Tarih: 30 Mart 2008, 17:30 - İp: 78.***.**0.193
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

merhaba durduk yere bana laf atılmasına şaşırdım doğrusu benden fayda gören bir arkadaşımızın tavsiye etmesinden doğal ne olabilir sizler işinizi dürüst yapsaydınız bu piyasada bir boşluk doğmazdı sayın beyatlı parasını peşin aldığınız carrieri üç ayda zar zor geirdiniz aradan iki koca yıl geçti hala servis gelip kuracak bu mu sizin ticaret ve dürüstlük anlayışınız Bana laf söyleyebilmek için sizler çok cahil kalırsınız karpuz değil bu ham çıkarsa bahtına misali sattığın malın arkasında duracaksın ve işini düzgün yapacaksın... senin bilmez dediğin fotoğrafçı tütün ajans piyasaya girince diğerleri toz oldu. mağdur telefonlarının ardı arkası kesilmiyor başkalarından yani senin gibilerden alıp sonra araya araya beni buluyorlar ama sizler fotoğrafçının maddi imkanlarını sömürüp bitirdiğinizden servis ücreti ödeyecek parası kalmamış fotoğrafçınınbenim bilgi düzeyim konusunda ahkam kesmek size düşmez kendi işinizi doğru yapın yeter. ben olsaydım sizden hiçbir mal almazdım çünkü hiç referansınız yok isterseniz size elli tane referans yazayım. bu arada foto dilan carrieri benden almadı çaresiz kaldığı için ben yardımcı oldum satıcısı kayıp...

Tarih: 8 Haziran 2008, 03:32 - İp: 88.***.**8.137
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Hayırlı Akşamlar,

sn. Tütüncü üstüne alınacak ne var bunda.Ben ucak yapmasını bilmiyorum ki ucak Tamir edeyim

Sizi Tavsiye eden arkadaş'a sizin yerinize sağlıklı bir cevap vermişimdir daha fazla hata yapıp yanmasın

siz bu kadar herşeyi biliyorsanız.O zaman Noritsu-fuji-Gretag ve diğerlerine de SERVİS verin

Burası fotoğrafcı meslektaşlarımızın yardım ve sağlıklı cözüm bulması için söyleşi yapılan bir arena daır.

Düşük ve seviyesiz Tartışmalar yapmak icin (yada Geyik yapmak isteyenler)Dedikodu Gazetelerine baş vurur

Ben senin seviyene inip. yalan ve iftira ataçak değilim

Ama şunuda iyi bil orada yazdıklarıma cevap vermemiş ancak kendini övmüşsün

1. E film Dijital carrier in eğitimini aldın mı?
2.Lcos carrier renk bilgisi olan herkes öğrenir.bunu bir ilim olarak burada yazma
3.Ekmek yediğin Tabağa Etme(bizden çaldığın e.mail e)adresi öğrenip Carrier getirdiysen Dünya yı yeniden keşfetmiş diye anlatma
4. bizim firmadan Lcos carrier sipariş ettiğinde 90.günde Teslim almadın-neden yalan söylüyorsun(havaalanı Gümrük deposu)yandığından carrier in 7.gün söylenen tarihten sonra Teslim edildi
5. Lcos carrier i Ben kurarım diye bizimle anlaştın ve sana o yüzden 500-€ düşerek sattık,
sonra da kuramadığın için geriye kurmak için seninle 60.gün biz bilirisn nasıl uğraştığımızı (yoka sallamak kolay)dilin kemiği yok
6.Çamur attığın firma nın bugün Yurt çapunda 550-baskı sistemi ve calışan cihazı var,Ayrıca 25.yıllık bu sektörde hiçkimseye hayır dememişizdir ve her konuda yardımcı olmuşuzdur (Sen dahil)
7.Fazla kıpırda ma resmin duvarda çıkar çarpılırsın(yalan soylmemek çooook kolay)

biz seni ilk yazıda kötülememişiz ki.Neden üzerie alınıyorsun

Ha bu arada uzay mekiğinde arıza var yardımını bekliyorlar
umarım insanlık namına bir EL attın sn.Tütüncü kızmasın
Bizim kimseyle sorunumuz yok ki seninle olsun
Sen işini düzgün yaparsan,inanaki biz seviniriz

Hayırlı akşamlar
www.beyatlifoto.com
www.minilabmarket.com

Tarih: 11 Haziran 2008, 21:58 - İp: 88.***.**8.163
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

orada dur bakalım tacettin beyatlı efendi sen parayı peşin aldın ama malı üç ayda teslim ettin bankaya paranın gönderilme tarihiyle faturanı karşılaştır istersen bu bir. İkincisi kendin bu işi bilmedşiğin için herkesten yardım almaya kalktın kimseye yüzün kalmadı buda iki. ne teknik servisin var nede becerin. Bana seviye dersi verebilmen için senin on fırın ekmek yemen lazım. Benim resmimi çıkaracak duvarı örecek usta henüz anasının karnından doğmadı. piyasayı senin gibilerden kurtarmak için bila mecbur bu işe girdim ve hakkıyla yapıyorum senin benim bilgimi ölçmeye kapasiten yetmez işini yap ve otur oturduğun yerde ekmek yediğin sektöre birazda feydalı olmaya çalış.kendi bilgin varsa yaz yoksa kimin bildiğini kimin bilmediğini söylemek sana düşmez. ben bir şeyi yaparım dersem adam gibi yaparım yoksa dürüstçe ben o işi bilmem demekten çekinmem. gerekirse e-filmingi de çözerim ama benim işim değil... sizler sattınız zamanında bu carrierleri ama şimdi sahip çıkmıyorsunuz... bence bu cevap bile sana bir lütuf. daha benimle muhatab olma

Tarih: 13 Haziran 2008, 20:20 - İp: 88.***.**6.160
yolgiden71
yolgiden71 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

BU YAZI BENİM sayın beyatlı ticaret (slm http://www.beyatlifoto.com/index.php?Sayfa=Detay&SiraNo=36 gir bi bak ben bu kadar bi malı satmak için yalana başvurmayan dürüst bi firma daha görmedim malını tanıtmış ve amatör ve acil işleriniz için idaal olduğunu stüdyo baskılarınızda da netice alamayacağımızı açıkca söylemiş TAKTİRE DEĞER doğrusu )
AMA daha sonra bu formda yazdığım özür dolu sözler de bana ait? bakın siz bunları yazarken ben size inanarak bu aleti 1 yıl geç almak zorunda kaldım !!!! aldığım şahısta bülent beydir. şu anda üsteki linkte konu geçen stüdyo basmak konusunda bi şikayetim yok neden şimdi ikili ilişkileri karıştırıp bu formda böyle bi tatsızlık çıkarıyorsunuz anlamış değilim. ben aldım kullanıyorum bir sorun yaşarsam da bülent beyi arıyorum sorunum çözülüyor. ama telefonda ama gelerek bunu başarıyor. ben sonradan öğrendiğine bakmıyorum aldığım servise ve neticelerine bakıyorum bu da benim en doğal hakkım diye düşünüyorum .

Tarih: 28 Haziran 2008, 01:47 - İp: 88.***.**9.23
seyran07
seyran07 (üye)
İstanbul / Firma

MASK SORUN SENDE

Tarih: 28 Haziran 2008, 11:09 - İp: 88.***.**6.57
  • 1