fotorenk
fotorenk (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

Doli Dl2300 Mü Yoksa Goltdech 2640

arkadaşlar sabahleyin bir mesaj yazdım ama cevap alamadım lütfen bu konuda bana yardımcı olun doli dl 2300 yada turan gurupun yeni sattığı goltdech minilab kullanan yada bilgisi olan bir arkadaş lazım Doli kullanan arkadaş telini yazarsa çok sevinirim şimdiden teşkkürler

Tarih: 6 Şubat 2006, 16:51 - İp: yok
cemce
cemce (üye)
İstanbul / Amatör

foto renk ağustos ayında afosandan minilap aldım demiştin baskılarıda güsel demiştin suan ne durmda makina

Tarih: 4 Ekim 2007, 15:52 - İp: 85.***.**0.30
murat cem
murat cem (üye)
Antalya / Firma

DEĞERLİ MESLEKTAŞIM SİZİ GOLDTECH 2640 VE JİNCHENG DİJİTAL MİNİLABLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRMEK İSTERİM.JİNCHENG Şİ
RKETİ ÇİNDE ÜRETİM YAPAN BÜYÜK BİR ÜNİVERSİTENİN ELETRONİK TEKNOLOJİLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞAN ARGE KURULUŞUDUR.DÜNYADA 3 TANESİ ÇİNDE BİR TANESİ SİNGAPURDA DİĞERİ AMERİKADA OLMAK ÜZERE 5 DAĞITICI BÜYÜK DİSTİRİBÜTÖRÜ VARDIR.BU NEDENLE ÜLKEMİZDEDE BİR KAÇ SATICISI VARDIR.TURANGROUP YAKLAŞIK 2 YILDIR FABRİKANIN DİSRİBÜTÖRÜ OLARAK SATIŞ YAPMAKTADIR.GOLDTECH 2640 MODELİ İKİ YIL ÖNCE İLK SATIŞA ÇIKTIĞINDA ÜLKEMİZDE 18 000 EUR FABRİKA FİYAT DESTEĞİ İLE SATILMIŞTIR.BU TARİHLERDE ZAFER TİCARET 18 000 EUR SADECE DİJİTAL CARRİER SATIYORDU BİZDE AYNI FİYATA DİJİTAL MİNİLAB.İLK MAKİNAMIZ 2 YIL ÖNCE CEM FOTOĞRAFÇILIK - KÜTAHYAYA KURULDU VE O GÜNDEN BUGÜNE KADAR SADECE BİR KEZ TEKNİK DESTEK VERİLDİ ÇOK KÜÇÜK BİR ARIZA İÇİN.REFERANSLARIMIZDADA GÖRECEGİNİZ GİBİ BİR ÇOK STÜDYODA DİJİTAL MİNİLABLARIMIZ ÇALIŞMAKTADIR BUNLARI SİZLERE TELEFONLARIYLA AŞAGIDA VERDİK BUNLAR İÇİNDE 2 TEKNİK SERVİS VERDİĞİMİZ MÜŞTERİMİZ YOKTUR.NETFOTOĞRAFIN FORM SAYFALARINDA MARKA HAKKINDA YAPILAN KARALAMALAR ,ÖDEMELER KONUSUNDA DOĞAN ANLAŞMAZLIKLARDAN KAYNAKLANMAKTADIR.TAKTİR EDERSİNİZKİ KENDİ FİNAS KAYNAKLARIMIZLA 36 AY A KADAR VADE YAPIYORUZ.TAHSİLAT SIKINTILARI NEDENİYLE KANUNİ YOLLARA BAŞ VURULUYOR HATTA MAKİNALARI GERİ ALMAK ZORUNDA KALIYORUZ.DİJİTAL MİNİLABLARIMIZ LCOS TEKNOLOJİSİ İLE ÇALIŞMALARI SEBEBİYLE PROBLEMSİZ BİR YAPIYA SAHİP.3 ADET ELETRONİK BORTLA MİNİLAB ÇALIŞMAKTADIR.BU DİNAMİK YAPI SAYESİNDE BİR TERMAL BASKI CİHAZINDAN DAHA SORUNSUZDUR .TERMAL BASKI MAKİNASININ 200 KRŞ MAL ETTİĞİ BİR 10X15 FOTOĞRAFI BİZİM MİNİLABLARIMIZ 55 KRŞ MAL ETMEKTEDİR.DOLİ MİNİLABLARA GELİNÇE ONLAR ARTIK KARACASULU TARAFINDAN TÜRKİYEYE İTHAL EDİLMİYOR.SON İSTANBUL FUARINDA BİLE SERGİLENMEDİLER DOLİNİN TÜRKİYE MÜMESSİLİGİ ŞU ANDA BOŞTADIR.SON 4 AYDIR İTHALATTAKI KARLARIMIZI ÇOK DÜŞÜK ORANLARA ÇEKTİK.NEREDEYSE MALİYETLERE YAKIN , BU NEDENLE DOLİ PİYASADAN ÇEKİLMİŞTİR.ÇÜNKÜ MALESEF İSTANBUL KÖKENLİ İTHALATÇILARIMIZ YÜZDE YÜZ KAR ETMEDEN MAKİNA SATMAMAKTADIR.GEÇEN HAFTA GAZETELERDE BİR ÇOGUNUZ OKUMUŞTUR SANIRIM. FUJİFİLM TÜRKİYE DİSTİRİBÜTÖRÜ SAYIN MEHMET GARAN EŞİNİN YAŞ GÜNÜNÜ BİR ADADA TÜRKİYENİN JET SOSYETESİNİ MİSAFİR EDEREK KUTLAMIŞ.ASİL NADİRİN EŞİ AYŞEGÜL TECİMER DAHİ MİSAFİRLER ARASINDAYMIŞ , BU NEDENLEDE GAZETELERE HABER OLMUŞ.YURTDIŞINDAN 30 000 USD ALDIKLARI MİNİLABI TÜRKİYEDE 80 000 EUR SATARSAN BÖYLE KUTLAMALAR YAPARSIN ,BU PARALAR SİZLERİN 5 YTL VESİKALIK ÇEKEREK KAZANDIĞINIZ PARALAR.LÜTFEN SAĞ DUYULU DEĞERLENDİRMELER YAPARKEN BUNLARIDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN.ŞU ANDA 20X30 BASAN MİNİLABI 15 000 EUR ,30X40 BASAN MİNİLABI 20 000 EUR DİJİTAL CARRİERİ 5000 EUR SATIYORUZ.BU FİYATLARIDA SÜREKLİ AŞAGI ÇEKMEK İÇİN FABRİKAYKA PAZARLIK HALİNDEYİZ. 2 YIL İÇİNDE MİNİLAB ÜRETİMİ YAPAN TEK ÜLKE ÇİN OLACAK,FUJİ-JAPONYA SİZLERİNDE BİLDİGİ GİBİ KOZMATİK SEKTÖRÜNE GEÇİŞ YAPIYOR.NORİTSU SON PİYASAYA ÇIKARTIĞI MAKİNALARI ARTIK ÇİNDE ÜRETTİRİYOR BU NEDENLE ESKİ MAKİNALARIYLA ÇOK KALİTE FARKLARI VAR BU MAKİNALAR HENÜZ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TÜRKİYEDE SATILMAYA BAŞLAYACAK,ŞU ANDA AVRUPA ÜLKELERİNDE SATMAYA BAŞLADILAR.LÜTFEN SATILMIŞ MAKİNALARIMIZI GÖRMEDEN İNCELEMEDEN KARALAMA KAMPANYALARI YAPMAYIN.ÇÜNKÜ BU MAKİNALARI BİZİM SATMAMIZ ,FİYAT POLİTİKALARIMIZ NORİTSUNUNDA ,FUJİNİNDE FİYATLARINI AŞAGI ÇEKMELERİNİ SAĞLAMAKTADIR.FOTOĞRAFÇI MESLEKTAŞLARIMIZ YILLARDIR MAKİNA İTHALATÇILARI TARAFINDAN SOYULMUŞTUR,OCAKLAR SÖNDÜRÜLMÜŞTÜR ,İŞTE ASLAN YALÇIN ÖRNEĞİ,MAKİNALAR 10 KATI FİYATLA SATILMIŞ İKİ KATI SENET ALINMIŞ VE YÜZLERCE FOTOĞRAFÇI İFLAS ETTİRİLDİ BUNLARI UNUTMAYALIM.BU İNSANLAR ŞU ANDA AMERİKADA LÜX HAYAT SÜRMEKTEDİR.ŞİRKETİMİZ BUNDAN BÖYLEDE EN İYİ FİYATA EN SON TEKNOLOJİLERİ SİZLERE SUNMAYA DEVAM EDECEKTİR ÖNCELİĞİMİZ KAR DEĞİL PİYASADA OLUŞACAK HAKSIZ KAZANÇLARIN ÖNÜNE ĞEÇMEKTİR.TEKNİK SERVİSİMİZ ALİ URGANCIOGLU ÖNDERLİGİNDE TÜRKİYENİN EN İYİ TEKNİK SERVİSLERİNDEN BİRİDİR.TAKTİRİ SİZ DEGERLİ MESLEKTAŞLARIMA BURAKIYORUM.GOLDTECH 2640 DİJİTAL MİNİLABIMIZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ VE RE

Tarih: 11 Ekim 2007, 01:40 - İp: 62.***.**1.29
pc.dr
pc.dr (üye)
Elazığ / Meraklı

abe buyur doli mis ordun sorun ne teknik destekmi istiyorsun yardımcı olayım

Tarih: 26 Mart 2009, 10:20 - İp: 81.***.**2.150
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:45 - İp: 88.***.**8.253
alikonak
alikonak (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

BEN DOLİ 2300 KULLANIYORUM 2005 YILINDA İLK ÇIKTIĞINDA ALDIM ÇOK MEMNUNUM Fuji Frontier HARİCİ TÜM MAİNALARI BOZAR SÖYLEYİM KULLANMASINI BECEREMEYENLER LÜTFEN ÇAMUR ATMASIN BU BENİM 6. MİNİLAP'IM...

Tarih: 18 Mayıs 2012, 20:20 - İp: 78.***.**4.64
inblue
inblue (üye)
Çanakkale / Firma

Ben de ilk çıktığı yılarda DOLİ ile çok uğraştım.baskısına diyeck yok lazerle ayırd etmek mümkün değil.Baskı hızı iyi çift magazinli separatör ikişer adet gönderiryor 10x15 leri.Fkata diğer mekanik kısıma elecek olursak dertli olursunuz.defalarca pompaları bozuldu merdanelerin en alt kızmındaki plastikler yırtılıp dururdu.İşleri gönderirsiniz ekrandan takip edersisinz bir de bakarsınız ne gelen var ne giden.Kapağı bi açarsınız bütün kartlar birbirine girmiş,dolanmış kart sıkıştı veya kart kaldı diye uyarmaz sizi.Dediğim gibi baskısı 30x45 dahil süper ötesi fakat mekanik kısım için ne yazıkki aynı şeyi söyleyemeyiz.

Tarih: 19 Haziran 2012, 11:13 - İp: 78.***.**0.95