tamer974
tamer974 (üye)
İçel / Firma

Dijital Minilab Seçimi

birçoğumuz gibi bende dijitale geçmek istiyorum ama kararsızım analog makınayı sonuna kadar kullanıp dıjıtal makınaların fiyatının düşmesını beklemelımıyım sizce yada bugünkü çok yüksek fiyatlarla girmelimi bu işe ve hangi makına fujımı kodak norıtsu agfa firmalar hep iyi yönlerini gösterıyor kullanıpta bu yaramaz diyen varmı?

Tarih: 21 Kasım 2004, 13:06 - İp: yok
deniztahir
deniztahir (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba
Biliyorsunuz belki dünya piyasasının en çok satan markası olan NORITSU da ( dünya piyasasının %60 ı bu firmanın elinde) dahi en son çıkan makinalarda fiyatlar 60 70 bin euro civarlarına kadar düştü 5 sene önce bir analog makinanın 150 bin dolar civarında satıldığını düşünürsek bügünkü fiyatların (heleki bu kabiliyetteki makinaların) oldukça makul olduğu söylenebilir
Ben Kodak firmasında çalışan bir teknisyen olarak size KODAK firmasının sattıgı NORITSU ve KIS tabanlı makinaları tavsiye ederim.Hem teknik servis ağı genişliği hem kodak malzeme kullanımı ile daha az problem yaşayarak makinanınzı daha verimli kullanabilirsiniz
KODAK MİNİLAB SATIŞI için 0216 572 26 00 santral veya 0 533 216 04 53 YAVUZ YILMAZ bey ile temas kurabilirsiniz
İyi çalışmalar
Tahir Erişitren

Tarih: 21 Kasım 2004, 16:05 - İp: yok
turancolor
turancolor (üye)
Afyonkarahisar / Firma

Tamer bey,
Benim size tavsiyem analog makinenizi sürekli kullanmak istiyorsanız -makineninizin markasını belirtmemişsiniz ama- şu anda distribütörlüğünü yapmış olduğumuz dijital carrierlarımız var. Düşünürseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Carrierlerin özellikleri 30X45 ve 20X30 a kadar baskı özellikleri olan 2 farklı markada carrierlerimiz bulunmaktadır.Firma olarak tavsiyemiz, dijital minilab yerine Carrier almanız daha mantıklı. Nedenine gelince, fiyatları hesaplı olması.Eğer isterseniz gerekli bilgi alışverişini gerçekleştirebiliriz.

Tarih: 29 Kasım 2004, 12:04 - İp: yok
  • 1