muratt07
muratt07 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dijital Minilab Karasızlık

şaşırdım kaldım afosandan çin mallarından carrier'lerden herkes uzak dur diyor uzak duralımda makinasızmı kalalım 30-35 bin ytl gücümüz var 50-70 bin euroda yok ne yapacaz şaşırdık lütfen çok iyi netice alan arkadaşlar varsa sorun çıkarmıyan bir makina kullanıyorsa yardımcı olsun satmayı düşünende varsa görüşelim

Tarih: 21 Ocak 2008, 16:53 - İp: 88.***.**5.241
seyran07
seyran07 (üye)
İstanbul / Firma

MERHABA ARKADAŞLAR SİTEDE OKUYORUM İZLİYORUM AMA HİÇ BİR ARKADAŞIMIZ PİYASAYI TAKİP ETMİYOR NE VAR NE YOK DİYE SEZON GELİYOR ZAMLARDA GELİYOR KODAK ZAMLANDI ŞİMDİ GÜZEL BİR KART VAR MUTİBİSİ VE BANYO VAR TÜM MİNİLABLARA UYGUN BANYOLARIMIZ MEVÇUT NETICELER HARİKA FİYAT UYGUN ARAYIN GÖRÜŞELİM MSN [email protected] 0 506 323 51 12

Tarih: 29 Ocak 2008, 09:13 - İp: 88.***.**4.36
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

herşeyi bilen eksik bilir birazcık mete 007 senin işin gücün yokki sitelere yazı yazmaya bu kadar vakit ayırıyorsun bilmediğin kullanmadığın şeyler hakkında fikir yürütme ya al bir carrier dene haklıysan iade et ondan sonra sitelerde teşhir et yada özür dilemeyi bil...her carrier aynı olmadığı gibi her kurulum yapanın bilgi düzeyide aynı değil. ben diyormuyum kocaelinde fotoğraftan anlayan yok tabiiki bilende vardır bilmeyende. böyle bir genelleme yapabilmek için alıp kullanmak gerek ki hakkında bilgiçlik taslayabilesin. Başkalarının işiyle uğraşacağına otur mesleğinde ilerlemeye çalış. ben iletişim fakültesini bitirdim yirmi küsur yıldır araştırırım hala kendimi senin kendini beğendiğinin yarısı kadar beğenmem. ne demiş Laedri :biliyorsan söyle ilham alsınlar bilmiyorsan susta seni insan sansınlar. ha bu arada eğer bu sistemin çalışmayacağını o kadar iddia ediyorsan basarsın parayı alırsın benden bir digital converter eğer dediğin gibi yaramaz birşeyse tüketici mahkemesine gider hem paranı geri alır hemde tazminat istersin. ama işin ucunda madara olmakta var... yada zahmet et izmir'e geliver ben orrrjinalll dediklerinizin yanında kardeş kardeş çalışanları göstereyim tatmin ol.baskını yap sonra sıra kritiğe gelsin...

Tarih: 31 Ocak 2008, 20:34 - İp: 85.***.**9.89
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

http://forum.netfotograf.com/scainer_printer.asp?msg_id=29760

Bilgisiz kimseyle oturma.. İyilerin iyiliğini unutma.. Ahmaklara cevap verme...

Adam yerine koyuyor ve cevap veriyoruz ya.. Hatayı biz yapıyoruz...

15 yaşındaki makinelerin üzerine kaçak inşaat yapmak, marifet oldu.. bravo..

Baştaki link gibi bir çok yerde bana teşekkür ediliyor.. RGB nedir, CMYK nedir açıklayamamış kimselerle artık muhatap olmak istemiyorum..

Bazı arkadaşlara Hayırlı işler diliyor.. Bazılarınada, Hayır'lı işler diliyorum...

Tarih: 1 Şubat 2008, 10:55 - İp: 85.***.**8.185
muratt07
muratt07 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

mete007 ben sizi çok bilmiş hiç görmemiş görüyorum tutunajans bülent beyin ithal ettiği carrier'ları 1 haftadır izmirde inceliyorum sonuç çok iyi ve bülent beyden almaya karar verdim objektifide modifiye ediyor sonuç mükemmel oluyor ve 8 mp carrier aldım.demek istediyim hiç görmediyiniz şeyler hakkında fikir yürütüyorsunuz yanlış yapıyorsunuz carrier taktırmak istiyen arkadaşlar kararsız kalıyor bence görmediğiniz şeylerde fikir yürütmeyin gidin görün inceleyin sonra fikrinizi açıklayın ben aldım memnunum taktırmak istiyen arkadaşlara tavsiye ederim

Tarih: 1 Şubat 2008, 11:59 - İp: 85.***.**9.124
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bilgi sahibi olmaksızın fikir beyan eden kim acaba...

Öz amcam o maceraya girişti ve en çok övülen ürünle olan girişimi, tamamen zarar haneleriyle kapatıldı...

2007 yılı Nisan ayında düzenlenen fuarda, en hareketli standlardan birinde görevliydim.. Orada, yardımcı olduğum firma, benim katılımım kesinleştikden sonra, 20 metrekare olan standını 96 metre kareye yükseltti..

Bu forumda stüdyo fotoğrafçılığı bölümüde var, dSlr ve anlog makine bölümüde.. Ayrıca tüketici sorunları ve serbest kürsü olarak, fikir klübüde.. Oralardaki aktivitem beni ve oradaki arkadaşları ilgilendirir..

Ve seri ilan bölümü ile fotoğraf gelerisindede aktifim...

Size allanıp pullanıp gösterilen sonuçları, istikrarlı şekilde sağlayacaksa, tebrik ediyor ve yolunuz açık olsun diliyorum...

Sitedeki aktivitemin çokluğunu, sanki zaaf gibi sunanlara; Bu site haricinde fotokritik,turfotograf ve Photo.net sitelerindede faaliyetim olduğunu bildiriyorum.. Daha da fazlasını yazıyım; akvaryum hobisiylede iç içeyim, Pick-up ve panelvan gibi araçlarıda gayet emniyetli ve iyi kullanırım..

Ayrıca; hicivlerimi takip eden bazı arkadaşlar, özelden yazıp takipçim olduklarını belirtiyor.. Buradan, teşekkürlerimi sunuyorum..

Tarih: 1 Şubat 2008, 12:19 - İp: 85.***.**8.185
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

öncelikle herkesin kendine göre ustalıgı olduhuna kanıtındayım şimdi carrier den bağsadelim biz bülent beyden aldık ve allah var güzel AMA daha önceleri bas bas bende almayın diye tıtturdum burdan valalhi şimdi çalışyo carrier gelin elinizde getirin baskılarınızı sonra karar verin bu kadar AMA bakın bence mak+banyolar + baskı yapan kişilerdende kaynaklanyo inanın bana ilk kez izmire gittim görmeye bana bedava östüne para verse bülent bey almazdım şimdi hiçde öle dehil aldık ve calışyo basyo tıkır tıkır BÜLENT BEY haklıymış urdan hiç bir şey aydınlanmıyo sadece atlayıp gidip görcen kafan yatarsa alcan hayırlı işler herkese HA ŞU KUNADADA SÖLİYEYİM BÜLENT BEY BABAMIN OĞLU DEYİL KESİNLE GÖRÜN

Tarih: 2 Şubat 2008, 18:12 - İp: 88.***.**4.187
sipsak3
sipsak3 (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

liderfotoğrafcılığada bir bak derim ben sana tds diye bir lab satışını başlatmışlar bence mantıklı geldi fiyatlarda uygun

Tarih: 23 Şubat 2008, 21:39 - İp: 78.***.**0.179
serdarca
serdarca (üye)
Artvin / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş bende afosandan uzak dur derim sana.onlardan neler çektiğimi bir ben bilirim birde ALLAH.

Tarih: 8 Mart 2008, 21:00 - İp: 88.***.**3.3
tekirdagli
tekirdagli (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm yahu çin mallarını bu kadar kötülemeyin. bunlar bir noritsu yada fuji değil ler ama parasına göre çok iyiler.aaBen antalya turan grupta goldtech 2640 aldım 4 aydır kullanıyom maşallah çıt yok.acele servis yapıyom stüdyo basıyom.tabii kendimi makınamın maskı şartlarına göre ayrlayım basıom orjinel dedikleriniz kadar kolay olamuyo çalışmak.çekilen sıkıntı aradaki fiyat farkına dağer.Yakın olan buyursun gelsin bizim buranın köftesi meşhur. Ha unutmadan etrafımdakı 15 minilap tan sadece benimkisi çin malı o şartlarda umarım anlamışsınızdır

Tarih: 15 Nisan 2008, 14:16 - İp: 88.***.**9.62
sigmafoto
sigmafoto (üye)
İstanbul / Firma

Carrier fiyatları ne seviyelerdedir?
Sadece meraktan sordum kusuruma bakmayın

Tarih: 6 Mayıs 2008, 09:37 - İp: 213.***.**7.138