keremolgac
keremolgac (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Digital Minilab Hakkında Bilgi???

Herkese merhabalar,

Yeni bir studyo kurma arastirmasindayim. Forumlardan takip ediyorum. Digital Minilabler hakkında bilgi rica ediyorum. (Fiyat vb.) İkinci ellere de bakiyorum. Bu konuda beni yönlendirebilirseniz sevinirim.En iyi sonuc veren ekonomik olanlar hangileridir?.

Saygilar

Tarih: 22 Mart 2006, 14:10 - İp: yok
fotorenk
fotorenk (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kerem kardeş herkes bişeyler söylüyor bende yeni bir minilab aldım ben Türkiyede montesi yapılan bir makina aldım Afosan 2011 plas diye led sistemle çalışıyor 45000 euro vereceğin makinada led le calışıyor benim aldığımda p tesi günü kurulacak makinam istersen fotorenk_adilcevaz@hotmail adresine gle sana detaylı bilgi vereyim bence şuan 50 60 bin avro makinaya verilmez

Tarih: 22 Mart 2006, 14:19 - İp: 85.***.**3.244
horoz77
horoz77 (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

makina almak la bitmiyor kart maliyeti,teknik destek,malzeme destek açısından en ama en iyisi fuji frontıer serisi
gördüğüm en iyi amatör baskıyı fuji basıyor kendimiz frontıer 350 kullanıyoruz çok memnunum harika renkleri ne netliği var

Tarih: 25 Mart 2006, 19:25 - İp: 88.***.**5.75
doli2300
doli2300 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Agfa D-Lab derim ben. Eğerki hedefiniz profesyonel fotoğrafsa kesinlikle D-lab. isterseniz bana başka makinalarda basılmış fotoğraf gönderin. sonuçları ben size gönderirim... www.fotoveysel.com/baski.asp adresinden gönderebilirsiniz...

Tarih: 2 Nisan 2006, 13:57 - İp: 81.***.**6.190
greenthumb
greenthumb (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

şu anda Türkiye pazarında en iyi sonuçları veren makine Fuji Frontier serileri hem teknik destek bakımından hemde malzemeleri bulma kolaylığı bakımından çok avantajlı. Türkiyenin her yerine teknik destekleri var.

diğer ürünlere gelince biliyorsunuz agfa ve konica pazardan çekildi artık ürün üretmeyecek kesinlikle tavsiye etmem herkes bu marka makinelerini elden çıkartmaya çalışıyor dikkatli ol derim çünkü 2 yıl sonra hiçbir destek alamayacaklar yedek parça kart kimyasal stokları da bitmiş olacak dikkatli ol derim.

piyasada geçen seneye kadar kodak'a makine üreten noritsu bu sene itibariyle Fuji firmasıyla anlaştı ve yakında yeni bir makineyle tanışacağız kalitesininde çok uygun ve ekonomik olacağını düşünüyorum.

tercihin Fuji firmasından yana olsun derim Frontier 500 modeli yeni çıktı incele istersen yeterli bilgi bulamazsan sana yardımcı olabilirim.

Tarih: 18 Haziran 2006, 10:00 - İp: 85.***.**5.111
  • 1