sozbek2000
sozbek2000 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Digital Minilab Alacakların Dikkatine! !

ogün color ANKARA. adım selcuk özbek..sevgili meslektaşlarım..ankarada göksu alısverıs merkesınde bir fotografcıyım..merkezımız batıkente..bir subemızde tedaş genel müdürlügünde.10 senden fazla bır süredir bu sketörün icinde dükkan sahibi olarak bulunmakdayız..ailecek 20 yıllık bir fotograf gecmişimiz bulunmaktadır...merkez subemizde zaten 30 45 doli marka bır digital mınılabımız vardı...subemızn ıslerının artmasından dolayı yeni bir minilab ihtiyacımız oldu..4 yıldır doli kulanıyorduk ve bırcok fotografcının işlerini yaptık.ince eleyip sık dokuyarak bır makına aramaya basladık..hemen hemen her makınayı denedık...araştırdık sorduk..zaten bır mınılab gecmısımız ve deneyımımız vardı.. TDS 1838 DE KARAR KILDIK..GITTIK KURULMUŞ BIR YERDE BASKILARINI GORDUK..YURUYENINE MALZEMESİNE BAKTIK..SONUCLAR INANIN BIZM DOLIDEN BILE (Kİ DOLI COK NET BASAR) COK İYİDİ... FİYATI BASKISI CALISMA SEKLİ ,ERGONOMİK YAPISI İNANIN COK MEMLUNUZ..ZATEN BİRAZ MİNİLAB GECMISINIZ VARSA CALISMASINDAN SESİNDEN BİLE ANLARSINIZ.GIDIP 40 50 BİN EUROLAR VERMENIZE YADA GIDIP ENKAZ OLMUS IKINCI EL MAKINALARA 20 30 BIN EURO VERMENIZE GEREK YOK...İSTEYEN ARAYABILIR GELIP BASKI YAPABILIR 0505 704 75 96 TELIM İŞYERİ NUMARAM 0312 281 11 66...BUNU YAZMAMIN SEBEBI BU MALI SATAN KISLER BABAMIN OGLU DEIL..FAKAT COK SAMIMI SOYLUYORUM IYI BIR MAKINAYA VE IYI BIR SERVISE SAHIPLER...MAKİNAM SORUNSUZ VE KUSURSUZ BASKI YAPIOR SONUCLARDAN COK MEMLUNUM...GIDIP KAZIKLANMAYIN ARKADASLAR...HER ZMAN BEKLERIM CAYIMI KAHVEMI ICEBILIRSINIZ....

Tarih: 3 Eylül 2009, 14:56 - İp: 88.***.**2.230
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

sizin övdüğünüz makina lcd ile çalışır. aynı dolly gibi Biliyorsunuz kis te aynı sistem vardı madem bu kadar mükemmel bir sistemdide niye kis kapandı? makinanız kis'in çinde yapılmış bir kopyasıdır insanlar niye orijinali 13-15 bin avrolara bulunurken sizin övdüğünüz çin malına para versinler?

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:11 - İp: 88.***.**4.104
sozbek2000
sozbek2000 (üye)

bülent bey sizinde bu piyasada nasıl bir imajınız oldugunu ben cok iyi biliorum..fakat anlamadım neden her konuya bu denli atlıorsunuz???ben memlun kalmıs bır müsteri olarak buraya yazıyorum..sizin bir skıntınız mı var bu firmayla ligili??.bu fırma 30 askın makına kurmus???sızinde ılanalrınızı gayet guzel takıp edıyorum..formlarda elestırdınız dıjıtal kafları sonra yetkılı servısıyım dıye reklamlarınızda verıyorsunuz...ayrıca bu makinyı satan ınsnalrı ne tanırım ne de bılırım..ticari bir is yaptım ve memlunum...piyasadaki bircok makınayı kulandım ve biliyorum...siz neyi savunmaya claıyorsunuz yada buraya neden cvp attınız onu çözemedim..neden kendi şinize bakmıyorsunuz???neden sürekli baskalarının dogru yaptıgı işlere camur atmaya çalısıyorsunuz...şuan buraya kac fotografcı geldı ve sonuclardan kacı memlun bılıyormunuz???sizin ne alıp veremedıgınız var??bu makınayı ben pesıne yakın bır rakamla aldım..yanı fırmaya bir gebeligim yok!babamın ogluda deıller..amacım sadece insanları sizn gibi konuya tam hakim olmayan kişilerden korumak!

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:31 - İp: 88.***.**2.230
fotographer
fotographer (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın sözbek

ilk öncelikle çok iyi bir tercih yaptığınız için sizi tebrik ediyorum.Bülent tütüncüye gelince emeğe saygısı olmayan biri ve sadece çamur at izi kalsın düşüncesindedir.

Saygılarımla tekrar tebrik ediyorumm. [>:D :D :D<]

#fotographer' tarafından 03.09.2009 17:55:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:50 - İp: 78.***.**5.103
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

çamur at izi kalsın mantığıyla kahpece konuşacağına açık açık bir bildiğin varsa söyle burada herkes öğrensin .sen benimle alışverişmi yaptında beni biliyorsun?? burada yazan adi photographerde hırsızlıktan daha beter iş yaptı benimle pazarlığı bitirdikten sonra makinasını temizletip arızalarını yaptırdıktan sonra ben başkasına taktıracağım dedi... sende ben seni biliyorum diye yalakalık olsun diye buralara yazacağına mal aldığın yer daha önce jincheng satarken şimdi kötülüyorsa düşünmüyormusun sattıkları yüzün üzerindeki fotoğrafçı ne halde diye?aynı fotoğrafçılara gidip bu stüdyo basmaz gel sana başka vereyim deyip ikinci kez kazanç kapısı yapılıyor uyanmıyormusunuz? Ben her zaman söylediğimin arkasında dururum lcd den baskı sistemi uzun vadede problem çıkarır örnek kis fabrikayı kapattı niye kis'in çin taklidi prim yapsınki? merak ediyorsan bursada FOTO ONUR NEDEN DERTLİYMİŞ SORUVER... Sen benim konuya hakim olup olmadığımı nerden biliyorsun ayrıca beni sınayacak bilgi düzeyine sahipmisin? benimle bir alışverişinmi oldu yoksa mahalle karıları gibi dedikodularlamı konuşuyorsun? yemişsin kazığı otur yerine birgün ne dediğimi anlayıp hak verirsin kolay gelsin ordinaryüs profesör fotocu

Tarih: 4 Eylül 2009, 14:39 - İp: 85.***.**7.240
sozbek2000
sozbek2000 (üye)

kahpecemi????..hakikaten siz dengenizi kaybetmişşiniz..1.si buraya girip mj atan sizsiniz??burda kendi reklamınızı yapmaya çalışan gene sizsiniz...ben sizin seviyenize inmicem..bu üslübunuzlada kalitenizi gösterdiniz...ben bir makina aldım ve memlunum bundan size ne????????????kimin ne akdar bilgiye sahip oldugu burdan anlasılmaz..ben sizi piyasadan cok iyi biliyorum..oyzuden asla siznle polimige girmicem..ki simdi bu makinayı satn firmanın sizle nedne muhattap olmadıgını daha iyi anladım..yinede size hayırlı işler...

Tarih: 4 Eylül 2009, 16:03 - İp: 88.***.**2.230
admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Sayın üyeler,

Yapılan bu polemikler, hem sitemizi kirletmekte hem de kişisel başarılarımıza gölge düşürmektedir. Her açılan konuyu, kendi egomuzu tatmin etmek, kinimizi kusmak, seviyeyi düşürmek, kendi reklamımızı yapmak için kullanmamamız gerekiyor.

Özellikle seviyenin bu kadar düşürülmesi tarafımızdan hoş karşılanmamaktadır.
Forumun bu şekilde kullanılması durumunda, biz de gereken önlemleri alacağımızı ciddi tedbirler uygulayacağımızı tüm üyelerimize bildiririz.

Platformumuzun amacı; firma ve kullanıcıları tarafsız bir ortamda buluşturup bilgi paylaşımını sağlamaktır.

#admin' tarafından 04.09.2009 16:31:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Eylül 2009, 16:18 - İp: 78.***.**6.136
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

sayın sözbek efendi beni tanımiyorsunuz. ikincisi sadece çamur atıyorsunuz ama iş ispata gelince laf yuvarlıyorsunuz. sizin makina almış olmanız sizi ilgilendirir ama bana ve benim firmama çamur atamazsınızbenden şikayeti olan varsa beni bu sitede teşhir edebilir memnuniyetle şikayeti dinlenir ve gerekli teknik destek verilir ama benimle uzaktan yakından ilgisi ve alışverişi olmayan kişilere düşmez.bildiğiniz birşey varsa açıkça ve dürüstçe söyleyin kime yanlış yapılmış kim memnun değilmiş yoksa bende senin ne mal olduğunu biliyorum derim olur biter. bugün ben foto cem 'i aradım photographer nickiyle yazan kişinin alakası yok en kısa zamanda ip numarasından tespit edilerek gerekli dava açılacaktır. kim olduğu tarafımca tahmin edilmektedir. sizde lütfen benim hangi piyasada ne yaptığımı açıklayıverin bende öğreneyim

Tarih: 4 Eylül 2009, 18:39 - İp: 88.***.**8.209
oytun86
oytun86 (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Edit

#oytun86' tarafından 05.09.2009 18:29:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Eylül 2009, 18:28 - İp: 88.***.**1.134
  • 1