hoho
hoho (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dıgımac Baskı Makinası Model 15x21

özellikleri:Tip Digital minilab
Baskı kapasitesi Saatte 240 adet 15 Cm * 23 Cm (250-350 adet 10*15) Yaklaşık değerler
Baskı sistemi LDD ( Digital LED Image Process )
Çözünürlük 27 milyon piksel --- 460 dpı
Kagıt yükleme 1 adet firesiz magazin
Kağıt işleme genişliği 152 mm standart
Baskı ebatları 10x15 ten 15 x 23 a kadar her ebat + vesikalık
Banyo tipi Ra-4 standart + (qp 21 hızlı banyo opsiyonel)
Yıkama süresi Kurudan kuruya 2 dk.45 sn.
Tank kapasiteleri Ana tanklar yaklaşık 2 x 5 lit. – takviye tank 3 x 5 lit.. 1 x 10 atık
(fiyatı13900 euro)
Bu makinayı almayı düşünüyorum.kullanan arkadaşlar kulanışlımı bilgilendiriseniz memnun olrm.veya ustalar bilgilendiriseniz...mete007 sizde bi fkriniz belrtsenz.

Tarih: 9 Ocak 2007, 09:32 - İp: 85.***.**4.249
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

arkadaşım onun yerine 15000 euroya 20x30 cm ebadına kadar analog ve digital basan makina var 0532 2162539 ararsanız bilgilendirelim bülent tütüncü

Tarih: 9 Ocak 2007, 15:17 - İp: 81.***.**8.236
musty67z
musty67z (üye)
Zonguldak / Firma

merhaba ben zonguldaktan yazıyorum size tavsiyem olsun
bende de yerli mali afosan dijital baskı makinası var çok memnunum bu fiyatlara bulmak çok zor kanımca kalıteli baskı almaktayım bu makina hakkkında tek bildiim bizim makinaların ki gibi baskısı ve yazılımı olması ver sorunsuz çalışması bence bu fiyata değer bir makina diğer minilablardan eksiği scaner olmamamsı başka eksik göremiyorum isterseniz beni araryın detaylı görüşelim saygılar hayırlı işler durmuş özkan 0 532 625 68 45

Tarih: 16 Ocak 2007, 18:28 - İp: 88.***.**2.52
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

sevgili meslekdaşım.. konunuzda adımı anmanız, dolayısıyla iltifatınız için teşekkür ederim..

mükemmeliyetçi olmazsak, bahsettiğiniz makine gayet uygun fiyatlı ve biraz titizlik gösterildiği takdirde kalite sonuçlar verecektir..

Arkadaşların bahsettiği şekilde, 20x30 basabilen makineye yatırım yapmak çok daha mantıklı..

38bin € gibi bir rakama noritsu 3300 Pro (bu modelin film tarama ünitesi yok) modelini leasingle aldığınızda aylık bin € civarında taksit ödeyip, çok sağlam ağır hizmet tipi bir makineye sahip olabiliyorsunuz.. bu, bir seçenek..

yerli üretim makine kötüdür demiyorum.. ama fransız malı Kiss dahi japon üretimi noritsu ve Fuji ile kıyaslanamaz..

yaşadığım örnek; iyi kalite iş çıkarmak için ucuz bir makine üzerinde harcadığınız emek çok fazla.. daha az çaba harcayıp, daha çok miktarda işi daha yüksek kalite ile çıkarmak mümkün.. işin geleceği; japon malı laser minilablar.. Led teknolojisi , kötü diyemem.. ama Laser kesinlikle bir numara.. laser değişimi için 3 sene önce telaffuz edilen rakam, şu anda dörtde birine düşmüş durumda..

bir çok örnek gördüm.. makine ucuz diye alınıyor.. daha taksidi bitmeden, öldü fiyatına kurtulmak isteniyor..

bu yorumlarım; şahsi görüşümdür.. firma nasıldır, servisi nasıldır, açıkçası bilmiyorum..

Hayırlı işler dilerim..

Tarih: 24 Ocak 2007, 14:35 - İp: 85.***.**9.254
hoho
hoho (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

cevap yazan arkadaşlara tşk edrm

Tarih: 29 Ocak 2007, 09:41 - İp: 88.***.**1.236
  • 1