perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Deniz Kurtça Fotoğrafçılığa Tşk

DENİZ KURTÇA FOTOĞRAFÇILIKLA YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCE TANIŞTIM Bİ ŞEKİLDE MSN ADRESLERİMİZİ EKLEMİŞİZ.İLK BAŞTA BENİM İÇİN STÜDYO BASKILARIMDA Bİ ŞANS OLDUKLARINI TABİKİ ANLAYAMADIM.FUJI FRONTİER 500 KULLANIYOLAR.İLK VERDİĞİM BASKILARIM KARGODAN GELDİĞİNDE BU DENLİ KALİTE BASKILAR BEKLEMİYODUM.OLOĞANÜSTÜ İŞ YAPMIŞLAR.MÜŞTERİM BİLE ŞAŞIRDI FOTOLARI GÖRÜNCE.DENİZ KURTÇA FOTOĞRAFÇILIĞA SONSUZ TŞKLER.ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR ÖZELİME MESAF ATSIN.YADA İSTERSE DENİZ KURTÇA BURAYA MSN ADRESİNİ YAZSIN

Tarih: 31 Mart 2007, 15:00 - İp: 88.***.**7.253
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

meslekdaşlarım arasında dayanışma, beni gururlandırıyor..

aylar önce, buraya tıklayın sayfalarında açıkladığım üzere:.. stüdyo işinde ihtiyacımız olan kaliteyi laser temelli minilabların haricinde bulamayız.. geçen yaz, bu forumda ceyhun79 nickli arkadaşla çok konuştuk ve ona frontier500 aldırdık..

hayırlı işler diliyorum..

Tarih: 31 Mart 2007, 16:39 - İp: 88.***.**0.179
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili mete konusunu ettiğim kişide zaten ceyhun arkladaşımız.Hem kişiliği güzel hemde baskılar.fujı frontier gerçekten güzl makina

Tarih: 31 Mart 2007, 17:42 - İp: 88.***.**7.253
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum yardımlarınız ve desteğiniz için . sizlerden bu cümleleri duymak çok sevindirdi beni. hepinize bol kazançlar sağlıklı günler

Tarih: 1 Nisan 2007, 11:01 - İp: 85.***.**3.80
  • 1